REKLAMA

Kolejne kolizje przy zjeździe na most [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Jeszcze lawety nie zdążyły usunąć aut z ostatniej kolizji, do której doszło przed godz. 12, a przy zjeździe na Most Solidarności znów doszło do kolizji. Zderzyły się dwa auta osobowe.

Tym razem dziennikarze redakcji PetroNews napotkali kolizję, do której doszło 20 lipca, w sobotę, po godz. 13 na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku, przy zjeździe na Trasę ks. Popiełuszki i dalej na Most Solidarności.

Kolizja na obwodnicy i przed rondem

W kolizji wzięły udział dwa samochody, marki Hyundai i BMW. Prędkość pojazdów była niewielka, nikomu nic się nie stało, uszkodzone zostały jedynie auta. Wszystkie zjechały na trawnik, nie blokują więc obecnie pasa dla jadących od strony Podolszyc, a chcących skręcić w lewo, w kierunku Mostu Solidarności.Jak się dowiedzieliśmy, BMW, jadąc na wprost w stronę Międzytorza,  zderzyło się z autem, próbującym z prawego pasa zjechać w lewo, na Most Solidarności.

Trzeci pojazd, widoczne na zdjęciu audi, nie brał udziału w zdarzeniu. Kierowca dostarczył jedynie niezbędne dokumenty, w celu wyjaśnienia kolizji i dalszego postępowania w tej sprawie.

Oprócz aut uczestniczących w kolizji, zauważyliśmy również pojazdy na trawniku z drugiej strony ul. Wyszogrodzkiej, w kierunku od centrum do Podolszyc. I w tym przypadku samochody nie blokują ruchu – jeden stoi przy skrzyżowaniu Trasy ks. Popiełuszki i ul. Wyszogrodzkiej, a drugi po drugiej stronie ul. Wyszogrodzkiej, w kierunku Podolszyc.

Ponownie apelujemy o ostrożną jazdę!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 11

 1. Niebezposredni świadek says:

  Czemu mój komentarz został skasowany??? Czyżby kolega w redakcji do kolega kierowcy z BMW??

 2. Niebezpośredni świadek says:

  Ja tylko dodam swoje trzy grosze. Nie byłam bezpośrednim świadkiem wypadku, ale stałam na stacji Orlen i białe BMW pruło tak głośno, ze wszyscy głowy odwracali. Za chwile udaliśmy się na w stronę mostu i co widzę? To samo BMW stłuczone. Być może ktoś chciał zmienić pas, trudniej zauważyć rozpędzone auto w lusterku. Szkoda mi w tym wypadku „winnego w świetle przepisów” zajścia.

  • G says:

   To bmw nawet przy odpalaniu jest mega głosne. Zalecam sie doedukowac

   • Niebezposredni świadek says:

    Okej, ale oprócz hałasu widziałam dokładnie jak mknęło, mąż również to zauważy i wspólnie się dziwiliśmy jak zobaczyliśmy za moment stluczone auta na poboczu. Tez mamy BMW. Nie mam twardych dowodów, ale wiem co widziałam i mam prawo do własnej opinii. Pozdrawiam

 3. Anonim says:

  Kiedyś był most pontonowy gdyby zrobili to teraz to nie było by takich problemów.

 4. Anonim says:

  BRAK ELEMENTARNEJ WYOBRAŹNI. Pan w Seicento na tablicach rejestracyjnych 3 litetowych, skręcał w lewo na most przez 3 pasy…… widzialem bo prawie w niego uderzylem….
  Dopóki Nie będzie tam policji non stop to będą tam kolizję. Ludzie nie potrafią jeździć….

 5. Adasiek says:

  to audi było całe..niebardzo poprawne info.wyglada na to ze to byla osoba nie z wypadku

 6. Cg says:

  Och ludzie… zebyscie znali choc polowe prawdy z tego zdarzenia drogowego ……. te komentarze to jak wyssane z palca info .

 7. S says:

  Ludzie nie umieją jeździć samochodami.

 8. He he says:

  Czytelnik miał wolną sobotę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU