Kobiety znów pokażą, że są przedsiębiorcze

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kolejna odsłona spotkań pn. “Przedsiębiorcza Kobieta” odbędzie się jeszcze w styczniu. Tym razem organizatorzy przygotowali dyskusję o tym, jak poradzić sobie z konfliktem pokoleń, zarówno w domu, jak i w pracy.

III edycja “Przedsiębiorczej Kobiety” odbędzie się 22 stycznia w hotelu Petropol o godzinie 17. Tematem przewodnim spotkania będzie “Konflikt pokoleń. Nie tylko w rodzinie, ale i pracy – jak sobie z nim poradzić. Mediacje”.

– Naszymi prelegentami będą Katarzyna Królikowska i Tomasz Sobolewski – mówią organizatorzy. – To bardzo pozytywni ludzie. Mediatorzy, którzy w interesujący sposób opowiedzą o swojej pracy – zachęcają.

Tradycyjnie już, dla uczestników przygotowano nagrody, które zapewniły Abacosun, Koralandia i Ewelina Wójcicka. Podczas spotkania odbędzie się również kolejny pokaz na ochotniczce żelazka przeciwzmarszczkowego Abacosun, a Naturhouse udzielać będzie bezpłatnych porad dietetycznych.Na wybranej uczestniczce zostanie przeprowadzony też mały pokaz makijażu i fryzjerstwa.

Wejście na spotkanie jest biletowane – bilet studencki wynosi 10 zł, natomiast normalny 16 zł. Zapisywać można się poprzez STRONĘ.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji