REKLAMA

Kobiety są… przedsiębiorcze!

REKLAMA

Ten tytuł spokojnie można nucić w rytm melodii „Kobiety są gorące” Norbiego. Współczesne kobiety są bowiem nie tylko gorące, ale i przedsiębiorcze. Coraz częściej i śmielej to one obejmują szefostwo firm, skrupulatnie rozeznając rynek, pilnując spraw kadrowych i finansowych. Takie właśnie panie poznamy w najbliższy czwartek, w trakcie spotkania „Przedsiębiorcza Kobieta”.

– 26 listopada odbędzie się najbardziej prestiżowe spotkanie dla kobiet w Płocku – zapraszają organizatorki. – W hotelu Best Western Petropol najbardziej przedsiębiorcze Panie zgromadza się na drugim spotkaniu „Przedsiębiorczej Kobiety”, które odbędzie się pod hasłem: „Rodzina jako podstawowy element w dążeniu do sukcesu. Jak pogodzić życie rodzinne z pracą.” – zachęcają.

W programie spotkania, które organizuje Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club, zaplanowano m.in. rozmowę na temat „Rodzina i biznes czyli przepis na ciekawe życie”, o którym opowie Anna Uchniewska, czy dyskusję pod hasłem „W poszukiwaniu równowagi między życiem rodzinnym a zawodowym”, zainicjowaną przez Agatę Królikowską-Trocińską i Magdalenę Dynowską. Partnerem spotkania jest Abacosun, który zapewni prelekcję „Składniki kosmetyków – co musisz o nich wiedzieć”.Zapisać się na wydarzenie można poprzez stronę zapisypkplock.evenea.pl. Bilety płatne przy wejściu na wydarzenie, są w cenie 10 zł – studencki, 15 zł – normalny.

Spotkanie „Przedsiębiorcza Kobieta” odbędzie się w Hotelu Best Western Petropol, w czwartek, 26 listopada o godzinie 17. Więcej informacji o wydarzeniu na PROFILU WYDARZENIA oraz pod numerem telefonu: 664-925-516.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU