REKLAMA

Kobieta wypadła z trzeciego piętra

REKLAMA

Płoccy policjanci w miniony weekend interweniowali aż 247 razy. Głównie były to interwencje w sprawie kolizji drogowych, jednak w niedzielę doszło do nietypowego wypadku.

– W miniony weekend policjanci z Płocka odnotowali 19 kolizji drogowych, z czego 12 miało miejsce w Płocku, zaś 7 zdarzyło się na drogach powiatowych – powiedział sierżant sztabowy Jarosław Ostrowski. – Ponadto, na ulicach miasta doszło do dwóch wypadków drogowych – dodał.

W piątek, 13 marca, doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych, znajdującym się na al. Armii Krajowej. Dzień później, 14 marca, do podobnego zdarzenia doszło przy ul. Łukasiewicza. Do sobotniego wypadku doszło jednak poza przejściem dla pieszych.W niedzielę wieczorem doszło natomiast do groźnego zdarzenia. Z okna mieszkania, znajdującego się na trzecim piętrze w bloku przy ul. Jaśminowej, wypadła kobieta. – Poszkodowana, 35-letnia mieszkanka Płocka, żyje i w tym momencie znajduje się w szpitalu, trwają ustalenia w tej sprawie – powiedział nam Jarosław Ostrowski. Policjanci ustalają czy zdarzenie było nieszczęśliwym wypadkiem, próbą samobójczą czy też może innym wydarzeniem.

W miniony weekend doszło również do dwóch kradzieży – łupem złodziei padły rowery.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU