REKLAMA

Klasyczne pojazdy pojawią się w Płocku… na dachu

REKLAMA

29 maja rozpocznie się Płocki Zlot Pojazdów Klasycznych Strefa Klasyków. Organizatorem przedsięwzięcia jest sekcja motoryzacyjna Towarzystwa Przyjaciół Płocka – Strefa126.pl.

PowiązaneTematy

To na pewno świetny plan na wolny weekend dla osób, które pasjonują się historią motoryzacji. Organizatorzy zaplanowali sporo atrakcji, choć harmonogram imprezy może jeszcze ulec zmianie.

W piątek, 29 maja już od godziny 15 można zakwaterować się w Ośrodku Relax (Zdwórz k/Płocka). Na wieczornej integracji zaplanowano grill oraz pokaz zdjęć z poprzedniego spotkania.

sobotę, 30 maja od godziny 9 do 12 uczestnicy pojawią się na najwyższym poziomie parkingu Atrium Mosty w Płocku, gdzie będzie można je podziwiać. Na godz. 12 zaplanowano przejazd na Plac Obrońców Warszawy, połączony z prezentacją pojazdów, a także konkursami turystycznymi oraz zwiedzaniem miasta. O godzinie 18 korowód klasycznych aut pojedzie do Ośrodka Relax w Zdworzu, gdzie od godz. 20 organizatorzy przygotowują ognisko integracyjne, zabawę przy muzyce DJ, konkursy i rozdanie nagród.Niedziela, 31 maja to ostatni dzień zlotu. Od godziny 12 w Zdworzu rozpocznie się impreza z okazji Dnia Dziecka ze Strefą126.pl i Ośrodkiem Relax. W związku z tym, odbędą się różnego rodzaju konkursy, zabawy i loterie. Planowany jest również pokaz strażacki, udział Stowarzyszenia Easy Company Płock oraz kolejny pokaz, tym razem samochodów klasycznych i terenowych.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU