REKLAMA

Kinowe spotkania i premiery w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Już w najbliższym tygodniu NoveKino Przedwiośnie zaskoczy swoich wielbicieli nowymi pozycjami w stałym repertuarze. Na ekranach pojawi się długo wyczekiwany film „Dzień Niepodległości: Odrodzenie”. Powróci również cykl spotkań filmowych, tym razem połączony z projekcją filmu „Pycha”. Oprócz tego, regularnie pojawiać się będą filmy, które jako nowości, szybko zyskują swoich widzów. Mowa oczywiście o bajce „Gdzie jest Dory?” oraz horrorze „Obecność 2”.

Warto w nadchodzące dni zaplanować sobie chwilę wolnego i skorzystać z propozycji filmowych NK Przedwiośnie.

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

24 czerwca w NK Przedwiośnie odbędzie się premiera filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie”. To kontynuacja wydarzeń z poprzedniej części, wyprodukowanej w roku 1996.

Przypomnijmy, że we wcześniejszej fabule w kierunku Ziemi zmierzał olbrzymi obiekt z kosmosu. Według danych zarejestrowanych wtedy przez systemy radarowe armii amerykańskiej, miał on ponad 550 kilometrów średnicy. Wbrew wcześniejszym przypuszczeniom, okazuje się jednak, że nie jest to asteroida, lecz statek kosmiczny. Zbliżając się do Ziemi, wyraźnie zmniejszał swoją prędkość…

Widzowie, których ciekawość nie została do końca zaspokojona, domagali się kontynuacji przygód bohaterów i ich dalszych losów. „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” to nowa odsłona kultowego już filmu akcji. Wszystkie kraje na świecie rozpoczęły pracę nad stworzeniem potężnego systemu obrony naszej planety – Ziemi.
Wykorzystali przy tym pozostałą na niej technologię kosmitów. Ci jednak nie dają za wygraną… Szykują ponowne uderzenie i to ze zdwojoną siłą. Tylko pomysłowość i odwaga garstki bohaterów może uratować ludzkość przed całkowitą zagładą.

Czy to się uda? Czy cel obrony planety zostanie osiągnięty? I czy ludzkość osiągnie przewagę nad obcymi? Aby znaleźć odpowiedź na te i inne pytania, zapraszamy w piątek do NK Przedwiośnie.

„Pycha” w ramach Spotkań Filmowych

Kto jednak zamierza na chwilę oderwać się od rzeczywistości i szuka w kinie prawdziwego „oddechu”, będzie mógł znaleźć go już w najbliższy poniedziałek, 27 czerwca. Tego dnia w ramach cyklu „Spotkania Filmowe” zostanie przedstawiony film „Pycha”.To komedia, która pozwala na chwilę zapomnienia… Sędziwy architekt David Miller nie zamierza dać się zaskoczyć swojej śmierci. Bierze więc sprawy w swoje ręce i sam postanawia zadecydować, kiedy nastąpi ten ostateczny dzień. Jak sam podkreśla – jego decyzja jest już ostateczna i nieodwołalna. Wszystko dokładnie przemyślał, wybrał nawet miejsce, określił czas, a także znalazł niezawodny, jak mu się wtedy wydawało, sposób, aby śmierć sama znalazła do niego drogę.

Niestety, zgodnie z pewnymi teoriami, jeśli coś ma się popsuć, to prędzej czy później i tak się popsuje. W przypadku głównego bohatera nie mogło być inaczej. Doskonały plan musi zostać odłożony, nie wszystko przecież może się udać… Jak zakończą się losy David’a? Czy jego idealny plan gry ze śmiercią w końcu się uda? Możecie się o tym przekonać już w poniedziałek, 27 czerwca, w NK Przedwiośnie o godz. 18.30.

Warto być wcześniej, ponieważ jak przy każdych poniedziałkowych Spotkaniach Filmowych, jeszcze przed seansem będzie przygotowany dla widzów poczęstunek.

Oprócz premier, w dalszym ciągu można też oglądać nowości, które w zeszłym tygodniu pojawiły się na ekranach kinowych – film animowany dla dzieci „Gdzie jest Dory?” oraz horror dla osób o mocnych nerwach „Obecność 2 „.

Przypominamy również o dzisiejszym „Portrecie Kobiety”, który zaczyna się o godz. 18. Tym razem zobaczymy film „Już za tobą tęsknię”. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i zaplanuje czas w towarzystwie dobrego filmu. Pozostaje tylko dokonać wyboru!

Monika Prusaczyk

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU