REKLAMA

Kino Podróżnika w NK Przedwiośnie

REKLAMA

16 czerwca NK Przedwiośnie zaprasza na spotkanie w ramach Kina Podróżnika. Zaprezentowane zostaną dwa tytuły: Chasing the Breath oraz RunCamino.

Gośćmi spotkania podczas Kina Podróżnika będą twórcy filmów: Adrian Dmoch – reżyser i autor zdjęć oraz Robert Celiński – główny bohater. Spotkanie i rozmowa z gośćmi odbędzie się po każdym z seansów.

Chasing the Breath (czas trwania 51 min)

Film o człowieku, który chce wygrać jeden z najtrudniejszych maratonów na świecie. Dokument ukazuje treningi oraz mentalne przygotowania Roberta Celińskiego do startu w Tenzing Hillary Everest Marathon. Prawdziwość oraz emocje wciągają nas we wspólne treningi z bohaterem, proces aklimatyzacji, a także w sferę prywatną, która ujawnia się podczas najtrudniejszych momentów. Chasing the Breath to obowiązkowa pozycja nie tylko dla sportowców, ale również dla osób, które marzą o zdobyciu swojego, własnego Everestu. W filmie znajdziemy garść pozytywnych emocji oraz motywacji. Film zaliczył wiele międzynarodowych festiwali, zdobywając nagrody na festiwalach w Pakistanie, w Peru, na Węgrzech i Czechach. Całość zdjęć do filmu odbyła się w Nepalu.

RunCamino (czas trwania 43 min)

Prawdopodobnie pierwszy w historii film o przebiegnięciu Camino del Norte, najstarszej drogi pielgrzymkowej Europy, 835 km z San Sebastian do Santiago de Compostela.
Robert Celiński – najlepszy obcokrajowiec w historii Everest Maratonu, tym razem z Himalajów schodzi prawie na poziom morza i mierzy się z górami oraz z kapryśną pogodą Północnej Hiszpanii, gdzie biegnąc pokonuje ponad tysiącletni szlak św. Jakuba. Czy wiara pomaga mu w tym ciężkim wyzwaniu i czy ciężka droga niesie jakieś duchowe oczyszczenie?Przed seansem odbędzie się poczęstunek oraz losowanie nagród na zasadach HAPPY SEATS. Sponsorem spotkania jest GRIMPI – partner wydarzenia.

Emisja: 16 czerwca o godz. 15.45. Bilety w cenie 20 zł – normalny, 18 zł – ulgowy, 15 zł – grupowy (min. 15 osób).

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Krzysztof says:

    I nic o podróżach w Kinie podróżnika?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU