Kilkanaście kolizji, 3 nietrzeźwych kierowców w powiecie – weekend okiem policji

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do aż 19 kolizji doszło w ciągu ostatnich 2 dni na terenie Płocka, a w powiecie do kolejnych 4. Nietrzeźwych kierowców zatrzymano w miejscowościach Mała Wieś, Wyszogród i Nowy Troszyn. 

Aktywni byli również złodzieje. Na ul. 1 Maja włamali się do piwnicy i ukradli narzędzia oraz konsolę do gier. Wartość strat to ok. 1150 zł.

Ze sklepu mięsnego na ul. Rembielińskiego zniknęły pieniądze i tablet o łącznej wartości 820 zł. Z kolei na ul. Kazimierza Wielkiego elektronarzędzia o wartości 1400 zł skradziono z samochodu. Policjanci odnotowali też próbę włamania do kontenera myjni bezdotykowej w Drobinie. Sprawca nie zdążył jednak nic ukraść – spłoszył go jeden z pracowników.

W piątek doszło także do dwóch uszkodzeń samochodów. Na ul. Harcerskiej porysowano powłokę lakierniczą – straty to około 500 zł. Dużo większe szkody poniósł natomiast kierowca z Bądkowa Kościelnego (gm. Brudzeń Duży), w którego aucie wybito szyby, pocięto tapicerkę oraz wgnieciono elementy nadwozia. Koszt naprawy zniszczeń to w tym przypadku ok. 20 tysięcy złotych.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji