Kilka kradzieży, 31 kolizji. Policja dziękuje za spokojne Święto Zmarłych

REKLAMA

Bez wypadku, za to z kilkunastoma kolizjami zarówno w Płocku, jak i w powiecie, zakończyło się podsumowanie dwóch ostatnich dni. Pomimo kilku kradzieży, ten okres zadumy i pamięci o zmarłych był dość spokojny.

31 października w Płocku przy ul. Parowej włamano się do budynku mieszkalnego, skąd skradziono telewizor i elektronarzędzia. Wartość strat to 2.050 zł.

PowiązaneTematy

Również tego dnia, w Płocku przy ul. Południowej, skradziono pojazd marki Volkswagen. Wartość strat wyniosła 12 tys. zł.

1 listopada w Płocku przy ul. Wschodniej uszkodzono szybę okienną. Wartość strat w tym przypadku wyniosła 700 zł.

Jak wyjaśnia płocka policja, podczas tegorocznego dnia Wszystkich Świętych, funkcjonariusze nie odnotowali żadnych większych problemów z ruchem w Płocku i powiecie płockim. Zazwyczaj przy cmentarzach tworzą się korki i nerwowe sytuacje, jak podkreślają jednak policjanci, w tym roku było inaczej. Nie odnotowano poważniejszych utrudnień w ruchu w rejonach cmentarzy, większość osób korzystała z komunikacji miejskiej.

– W ocenie Policji, tegoroczny dzień Wszystkich Świętych minął bardzo bezpiecznie i bez większych problemów komunikacyjnych. W związku z tym płoccy policjanci składają podziękowania wszystkim mieszkańcom Płocka i wszystkim gościom, którzy w tym dniu odwiedzili Płock, za wspaniałą postawę i za tak liczne korzystanie z komunikacji publicznej. Policjanci składają również podziękowania płockiej Komunikacji Miejskiej oraz Miejskiemu Zarządowi Dróg, za podjęte działania, które ułatwiły naszym mieszkańcom dotarcie na groby swoich najbliższych – podsumowuje Komenda Miejska Policji w Płocku.