REKLAMA

Kilka kolizji i jeden nietrzeźwy kierujący – ostatnia doba w Płocku i powiecie

REKLAMA

W ciągu ostatniej doby w Płocku oraz na terenie powiatu płockiego miały miejsce cztery kolizje, a dodatkowo doszło także do dwóch zatrzymań: nietrzeźwego kierowcy na ul. Miłej w Płocku oraz kierującego pojazdem, mimo orzeczonego wcześniej zakazu sądowego, na al. Armii Krajowej również w naszym mieście.

Poza zatrzymanymi kierowcami, dziesięć osób zostało doprowadzonych do izby wytrzeźwień.

PowiązaneTematy

Ponadto, w Płocku wystąpiły także cztery zdarzenia kryminalne, na szczęście dwa z nich ostatecznie nie zakończyły się kradzieżą.

Między 2 a 5 października włamano się do szkoły podstawowej przy ul. Vuka Karadzica, gdzie skradziono słodycze, napoje oraz papier do drukarki o nieustalonej wartości.Natomiast pomiędzy 3 a 5 października na ul. Swojskiej, usiłowano włamać się do nowo budowanego domu, jednak ostatecznie do włamania nie doszło, z uwagi na włączenie się alarmu.

Dwa ostatnie zdarzenia miały miejsce w nocy z 4 na 5 października. Najpierw na ul. Sienkiewicza, próbowano włamać się do baru, ale złodziejom nie udało się dostać do środka i skończyło się na uszkodzeniach. Pokrycie szkód będzie kosztowało około 600 zł. Z kolei w tym samym czasie na ul. Królewieckiej włamano się do pomieszczenia socjalnego, z którego skradziono czajnik elektryczny o wartości około 60 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU