REKLAMA

Kierowcy, uważajcie na ciuchcię

REKLAMA

Uruchomiona już została kolejka turystyczna, która jeździ po płockich ulicach w piątki, soboty, niedziele oraz święta. W związku z tym, płockie służby apelują do kierowców o zwracanie uwagi na znaki oraz wyznaczone taśmą obszary, szczególnie w rejonie parkingu przy ul. Warszawskiej, z którego kolejka rusza i kończy swoją trasę.

PowiązaneTematy

Płoccy mundurowi zwracają także uwagę na to, że w przypadkach ewidentnego utrudniania ruchu kolejce turystycznej, pojazdy te będą usuwane z drogi przy pomocy lawety.

Ponadto, funkcjonariusze przypominają kierowcom o konsekwencjach, wynikających z niszczenia trawnika przez zatrzymanie na nim swojego pojazdu. Mandat za takie wykroczenie może wynieść do 500 zł, a karę stu złotych oraz jeden punkt karny otrzymają kierowcy, którzy zatrzymają auto na miejscu przeznaczonym dla autokarów.Przypominamy, że każdy kto chce zwiedzić ZOO, może zostawić swoje auto m.in. na parkingu Zespołu Szkół Technicznych przy al. Jana Kilińskiego 4, o czym dowiedzieć się można z odpowiedniego znaku drogowego.

Nie da się jednak ukryć, że wielu kierowców ryzykuje otrzymanie mandatu, niewłaściwie parkując swoje pojazdy. Straż miejska zapowiada jednak, że w rejonie parkingów dla autokarów będzie prowadzić systematyczne kontrole.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU