REKLAMA

Kierowcy po Płocku: Pod prąd, o włos od zderzenia [FILM]

REKLAMA

To nagranie, zarejestrowane przez płockiego kierowcę, mrozi krew w żyłach. Gdyby nie refleks autora nagrania, doszłoby do czołowego zderzenia…

Do tej sytuacji doszło w niedzielę, 16 lutego wieczorem, na trasie Płock – Dobrzyków.

– O włos od stłuczki. Karygodne zachowanie kierowcy opla… – napisał autor nagrania, który musiał dość gwałtownie zatrzymać się, kiedy zobaczył na własnym pasie auto, pędzące wprost na niego.

Jak tłumaczył, zdarzenie było wyjątkowo niebezpieczne, ponieważ po prawej stronie były barierki, uniemożliwiające wykonanie jakiegokolwiek manewru.Dziękujemy za udostępnienie nagrania!

Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. on says:

    I jak ma być w Polsce mniej wypadków jak takich IDIOTÓW bez wyobraźni jest cała masa. Najgorsze że przez takich „mistrzów kierownicy” giną niewinni ludzie.

  2. killer says:

    A ja wczoraj widziałem WPL (nie wiem czy to ma znaczenie) jak stał pod prąd, na lewym pasie, na skrajnym lewoskręcie do Galerii Wisła, mniej więcej na wysokości przystanku przy Mili. Poczekał na czerwone, zawrócił – przecinając wszystkue pasy – i pojechał w prawo, może nawet do tej Mili na zakupy.

  3. Janek says:

    Pogonić debili za kółkiem samowola przepisowy kierowcą niema bycia w Płocku a POLICJI na lekarstwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU