REKLAMA

Kierowcy po Płocku: Po co nam czerwone światła? [FILM]

REKLAMA

„Wymuszenia to przekleństwo” chciałoby się sparafrazować popularny cytat z dawnego programu satyrycznego „Polskie zoo”. Filmy przesyłane przez naszych czytelników oraz codzienna kronika policyjna dowodzą, że to powiedzenie jest prawdziwe.

Tym razem w naszym cyklu „Kierowcy po Płocku” prezentujemy film przesłany przez czytelnika, który jechał ul. Przemysłowej i skręcał w ul. Tysiąclecia.

Skrzyżowanie to posiada sygnalizację świetlną, mimo tego kierowca jadący z prawej strony ul. Tysiąclecia wjechał tuż przed jadące prawidłowo auta. Nie tylko wjechał, ale i jechał dalej, skręcając w ul. Przemysłową. Czyżby nie zauważył, że dla niego światło było czerwone?Jeśli zarejestrowaliście podobne zdarzenia na terenie Płocka i powiatu płockiego, dajcie nam znać – będziemy publikować takie filmy, aby zwrócić uwagę na problem nieprawidłowego zachowania kierowców na drogach. Filmiki możecie przesłać w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub np. wysyłając link na nasz KONTAKT do filmu zamieszczonego na wetransfer.com.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Pudlik miruś says:

    Konfitura z cb autorze filmu…A NA 100% TAKIE CZARY NA DRODZE SAM ODWALASZ!!!!

  2. Łysy says:

    Policja jest od ścigania wykroczeń drogowych a ormowcow to u siebie w pizdzie poszukaj niech ci szpiclują!

  3. Osa says:

    I zaoszczędził 2 minuty, a mógł stracić kilka tysięcy złotych i zdrowie… gratuluje ilorazu inteligencji kierowcy, a raczej jego braku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU