REKLAMA

Jechał skradzionym motocyklem, był pijany i miał zakaz prowadzenia pojazdów…

REKLAMA

Szereg przepisów prawa złamał 26-letni mężczyzna na terenie gminy Gąbin. Nie dość, że ukradł motocykl, to jechał nim w stanie nietrzeźwości, a do tego z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w miniony piątek, 22 maja wieczorem.

– Policjanci z Komisariatu Policji w Gąbinie otrzymali zgłoszenie o ujęciu przez grupę mężczyzn, kierującego motocyklem – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Jak się okazało na miejscu interwencji, motocykl, którym kierował 26-latek, został skradziony kilkanaście godzin wcześniej na terenie gminy Gąbin. Ponadto, badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie – wyjaśnia.

To jednak nie wszystko. Policjanci sprawdzili mężczyznę w policyjnych bazach i wówczas wyszło na jaw, że 26-letni mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.Oczywiście, motocyklista został zatrzymany przez policjantów. Po wytrzeźwieniu, podejrzewany o kradzież suzuki 26-letni mieszkaniec powiatu płockiego usłyszał zarzuty. Jakby tego było mało, czynów tych dopuścił się w okresie tzw. „recydywy”.

W poniedziałek, 26 maja, prokuratura na wniosek policjantów z Komisariatu Policji w Gąbinie, zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU