Kibice pomagają Mai

REKLAMA

PowiązaneTematy

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej wraz z SPR Wisłą Płock po raz kolejny organizuje akcję, mającą na celu pomóc potrzebującym.

Maja Kokoszczyńska, to dziewięcioletnia sympatyczka zespołu Nafciarzy, która od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i głęboki niedosłuch zmysłowo-nerwowy. Przez ostatnie lata w funkcjonowaniu pomagał jej wszczepiony implant. Niestety, urządzenie w ubiegłym roku uległo awarii. Czas oczekiwania na nowy implant to około cztery lata.

Mai oraz jej rodzicom można jednak pomóc szybciej. Wystarczy, że każdy z Was wspomoże zbiórkę plastikowych nakrętek, którą przy pomocy Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej i klubu SPR Wisła Płock organizują rodzice Mai.

Począwszy od sobotniego meczu z Vardarem Skopje, obok wejścia K2 każdy z kibiców będzie mógł przynosić nakrętki po różnego rodzaju napojach, płynach itp. Aby Maja otrzymała potrzebny jej implant, musimy zgromadzić aż osiem ton nakrętek. Dlatego też, zbiórkę będziemy przeprowadzać na każdym spotkaniu Nafciarzy do końca sezonu.

Gorąco zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji!