Neocam

Zweryfikowano
neocam-systemy-monitoringu-logo-1448582876.jpg.png
Czwartaków 4, Płock, Polska
4 Czwartaków Płock mazowieckie 09-410 PL

Firma Neocam od początku swojej działalności skupia się na sprzedaży i promowaniu. Wspólnie pracujemy tylko ze sprawdzonymi i pewnymi producentami z Azji, stawiając na pierwszym miejscu jakość i niezawodność oferowanych systemów. Działamy na całym rynku polskim i zagranicznym, posiadamy szeroką wiedzę w tym sektorze produkcji, jako jedna z wiodących firm w branży technologii cyfrowych pracujących w obiegu zamkniętym (CCTV TV), kamer i systemów bezpieczeństwa.

W naszej ofercie telewizyjnych systemów nadzoru znajdą Państwo szeroki wachlarz kamer przemysłowych, rejestratorów, obiektywów czy akcesoriów. Logo które znajduje się na wszystkich naszych produktach świadczy o ich najwyższej jakości oraz wykorzystaniu najnowszych technologii dostępnych na rynku. Poza bardzo szeroką gamą produktów z zakresu CCTV, nasza firma posiada w ofercie systemy monitoringu sieciowego kamer (IP). Jesteśmy też przedstawicielem systemów takich producentów jak Satel, BCS, Chuango, kontroli dostępu, łączności radiowej, wszelakich akcesorii potrzebnych przy projektowaniu i wykonywaniu szeroko rozumianych systemów zabezpieczeń.

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów dla środowisk domowych, przedsiębiorstw i instytucji publicznych, jako nieliczni pracujemy w marketingu dla sprzedawców i dystrybutorów w segmencie kamer bezpieczeństwa a nasz asortyment to rodzina kolejnych generacji produktów z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej technologii na rynku, technika ta ciągle się rozwija, zaś my stale aktualizujemy oferty o nowe wyroby wprowadzane na rynek światowy.

Urządzenia te mają również zdolność przechowywania i dostępu lokalnego oraz do sieci www tzw. ” Chmura dostępu”, z możliwością obsługi przez smartfon, tablet i komputer.

Nasze zaangażowanie i zobowiązanie do lojalności klienta przekazujemy poprzez przeszkolony i wykwalifikowany personel, specjalną gamę produktów oraz przejrzystą i konkurencyjną politykę handlową.
Oferujemy wysoką jakość w konkurencyjnych cenach, co świadczy o ich rentowności i ciągłej kontroli jakości, które z kolei pozwalają na zadowolenie i satysfakcję konsumenta finalnego, w nabywaniu wysokiej jakości produktów w całej Polsce.

Staramy się zawsze dopasować do potrzeb naszych klientów, przygotowując każdą ofertę indywidualnie z jednakową starannością.

neocam-systemy-monitoringu-logo-1448582876.jpg.png 2 lata temu
Wyświetlam 1 wynik