Boruta Motors

Zweryfikowano
boruta6___1.jpg
boruta6___1.jpg
wysz.jpg
DSCF0495.JPG
DSCF0006.JPG
DSCF0064.JPG
Defa ulotka.jpg
Rębowska 66, 09-450 Wyszogród, Polska
66 Rębowska Wyszogród mazowieckie 09-450 PL

W czym możemy pomoc w Boruta Motors :
Sklep motoryzacyjny : dobierze części do twojego pojazdu z godnie z twoimi wymogami. Czy mają być tanie linii budżetowej . Czy ze średniej Pólki dobry kompromis miedzy jakością a cena. Lub z najwyższej kiedy ma być najlepiej i już. Współpracujemy z wieloma dostawcami z całej Polski ,mamy duże doświadczenie dzięki temu umiemy znaleźć dobre części w dobrej cenie.
Serwis Samochodów – Autoryzacja Bosch Car Service- oferujemy profesjonalny serwis wielomarkowy. Wykonujemy poważne naprawy mechaniczne silnika i skrzyni biegów , naprawy elektryki i elektroniki samochodowej. Naprawy zawieszeń i innych podzespołów. Obsługujemy floty samochodowe. Jeśli masz trudność z dojazdem do nas możemy odebrać samochód od Ciebie , z Płocka również.
Serwis motocykli i quadów – Od wielu lat serwisujemy skutery, motocykle i quady. Załatwiamy części do tych pojazdów. Posiadamy Duzy magazyn części dostępnych od reki .
Elektryczne Ogrzewanie Postojowe , Elektryczne Grzałki Silnika 230V – od wielu lat sprzedajemy i montujemy norweskie grzałki silnika. Jest to tanie i proste rozwiązanie wielu zimowych problemów z samochodem. Silnik podgrzany to ;
1- Łatwe i pewne uruchomienie silnika nawet w największe mrozy.
2- Oszczędność paliwa. Podgrzanie silnika prądem bardzo mało kosztuje. Około pięciokrotna oszczędność. Zimny silnik w pierwszych kilometrach bardzo dużo zużywa paliwa. Silnik nie jeździ na tzw ssaniu. Nie występuje rozcięczanie oleju silnikowego paliwem.
3 –Większa trwałość silnika – Zimny silnik jest słabo smarowany i każdy zimny rozruch powoduje bardzo duży zużycie wszystkich trących elementów
5- Mniejsza awaryjność silnika – Jazda z zimnym silnikiem to bardzo duże obciążenie i zużycie wszystkich elementów związany z oczyszczaniem spalin. EGR , DPF itp. Filtry DPF nie dogrzane zimnym silnikiem i dostające zwiększone zadymienie od zimnego silnika bardzo szybko ulegają uszkodzeniu.
6 – Wstępnie podgrzany silnik to zmniejszenie zanieczyszczenie środowiska. Wstępnie elektrycznie podgrzany silnik, a więc czysto podgrzany, to bardzo zmniejszona emisja spalin. Taki kierowca to ekologiczny kierowca.
Elektryczne grzałki silnika łatwo rozbudowujemy o ładowarki akumulatorów ( większa trwałość akumulatora i lepszy rozruch)
Elektryczne ogrzewanie wnętrza pojazdu- ciepłe komfortowe wnętrze, czyste szyby , wolne od szronu lub śniegu.

DSCF0006.JPG 1 rok temu
DSCF0064.JPG 1 rok temu
Defa ulotka.jpg 1 rok temu
boruta6___1.jpg 1 rok temu
DSCF0495.JPG 1 rok temu
Wyświetlam 6 wyników