REKLAMA

Już za miesiąc miłość jak wino uderzy nam do głów. Eleni zaśpiewa w Płocku

REKLAMA

W lutym do Płocka przyjedzie Eleni – artystka zaśpiewa w sali Państwowej Szkoły Muzycznej. Po koncercie odbędzie się spotkanie z wokalistką, podczas którego będzie można robić zdjęcia, poprosić o autograf lub kupić płytę.

fot. materiały prasowe

25 lutego w Państwowej Szkole Muzycznej w Płocku zaśpiewa Eleni, piosenkarka znana w całej Polsce. Eleni ma w swoim repertuarze wiele utworów, które królowały na listach przebojów. Wszyscy znają takie piosenki jak: „Do widzenia mój kochany”, „Bawmy się, śmiejmy się”, „Chcę kochać”, „Za wszystkie noce i dni”, „Na miłość nie ma rady”, „Ballado hej”, „Miłość jak wino”.

Eleni z muzyką zetknęła się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Już w szkole średniej uczestniczyła aktywnie w życiu kulturalnym jako solistka zespołu „Ballada”. Pierwszą płytę długogrającą nagrała z zespołem „Prometheus” w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty: „Moja miłość”, „Buzuki Disco”, „Ty jak niebo”. „Ja jak obłok”, „Lovers”, „Grecja raz jeszcze”, „Morze snu”, „Muzyka Twoje imię ma”, „Miłość jak wino”, „Wakacyjny flirt”, „Nic miłości nie pokona” oraz największy przebój „Miłości ślad”. Za większość powyższych pozycji Eleni otrzymała „Złote Płyty”.

Artystka trzykrotnie wygrała plebiscyt „Lata z radiem” i uzyskała tytuł „Królowej Polskiej Piosenki”. Piosenkarka zdobyła również prestiżową nagrodę „Viktoria”. Eleni jest jednym z nielicznych artystów, którzy mieli okazję dać koncert dla papieża św Jana Pawła II.

Dla wszystkich miłośników Eleni i jej muzyki jest też kolejna dobra wiadomość. Po koncercie będzie można spotkać się z artystką, zrobić pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf, kupić płytę czy po prostu przez chwilę porozmawiać.Koncert odbędzie się 25 lutego o godzinie 17 w Państwowej Szkole Muzycznej (ul. Kolegialna 23).

Bilety do nabycia:

  • Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, ul. Tumska 9 A , tel. 24 366 43 50
  • Centrum Informacji Turystycznej. Plac Stary Rynek 8 , tel. 24 367 19 44.
  • Bilety grupowe i informacja: tel: 515 400 723
  • Rezerwacje biletów online e-mail: info@koncertartex.com
  • Bilety przez internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl

Cena biletów: od 65 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU