REKLAMA

Już w ten weekend – polskie marki w polskim salonie optycznym!

REKLAMA

Salon optyczny Perfect Eye Optic, mieszczący się w Auchan, zaprasza na weekend z oprawkami polskich marek. W dniach 23-24 października (piątek, sobota) będzie okazja, by zapoznać się z najnowszymi kolekcjami oprawek korekcyjnych oraz zakupić je w specjalnych cenach!

Salon optyczny Perfect Eye Optic to salon rodzinny, należący do polskiej sieci salonów. Od początków funkcjonowania salonów firma kładła nacisk na współpracę z polskimi producentami opraw okularowych.

Współpraca ta owocuje tym bardziej w obecnych czasach, kiedy ważne jest wsparcie dla polskiej gospodarki. W marcu salony Perfect Eye Optic stały się prekursorem ruchu #WspieramPolskieFirmy, by jeszcze mocniej podkreślić wagę wzmacniania polskich przedsiębiorstw w trudnym czasie pandemii. Stąd też pomysł na akcję promocyjną, która odbędzie się już 23 i 24 października w salonie w Auchan.

Przez całe dwa dni w godzinach otwarcia salonu (9-21) będą prezentowane najnowsze kolekcje opraw polskiej firmy OKO OPTICAL, która od 30 lat działa w branży optycznej, zachwycając różnorodnością oferty. Wśród prezentowanych opraw będziecie mieli Państwo możliwość zobaczyć oprawki z kolekcji damskiej, męskiej i dziecięcej. Modne kształty, piękne kolory, wszystkie zastosowane nowinki w modzie okularowej odnajdziecie właśnie w produktach tej firmy.

W salonie Perfect Eye Optic można również znaleźć oprawki innej polskiej firmy – Belutti, która niezmiennie cieszy się powodzeniem wśród klientów, dzięki podążaniu za trendami, pięknym wzornictwie i świetnej jakości.Dla wszystkich, którzy odwiedzą salon Perfect Eye Optic w Auchan w ten weekend, przygotowane są specjalne rabaty na zakup oprawek korekcyjnych. Będzie również możliwość wykonania profesjonalnego badania wzroku bezpłatnie. A wszystko to oczywiście z zapewnieniem wszelkich wymagań sanitarnych!

Perfect Eye Optic
Auchan Płock
ul. Wyszogrodzka 140,
Płock
tel. 24 363-55-65
plock@perfectoptic.pl
perfectoptic.pl

artykuł sponsorowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU