REKLAMA

Już w najbliższy weekend czeka nas Drift Masters Grand Prix

REKLAMA

Trzecia runda Drift Masters Grand Prix, najlepszej ligi driftingowej w Europie, odbędzie się w Płocku już w najbliższy weekend. To jedyne na świecie zawody driftingowe, które są rozgrywane na stadionie piłkarskim. Co zobaczymy?

10 czerwca br. drifterzy będą prezentować swoje umiejętności przed publicznością zebraną na trybunach Stadionu Wisły Płock. To jedyne na świecie zawody driftingowe, które są rozgrywane na stadionie piłkarskim. Organizatorzy imprezy przygotowali wiele atrakcji dla kibiców. Będzie m.in. strefa dla najmłodszych, pokazy stunterów motocyklowych, taneczne show i sporo dobrej muzyki.

W tym roku, na płockiej rundzie obejrzymy 40 najlepszych drifterów z całej Europy, którzy staną do walki – najpierw o wejście do Top 32, a potem o wygraną i najwyższe w światowym driftingu nagrody finansowe. Na jedną rundę jest przeznaczonych w sumie 40 tysięcy Euro.

– Wśród kierowców zobaczymy gwiazdy DMGP. Będą: Grzegorz Hypki, zwycięzca płockiej rundy Drift Masters GP z października 2016 roku, przesympatyczny reprezentant Niemiec, Thomas „The Highlander” Grosse, który od 35 lat jest związany z szeroko rozumianymi sportami samochodowymi, Jakub Przygoński – najlepszy polski motocyklista na rajdzie Dakar, Czech Michal Reichert, autor jednego z najbardziej emocjonujących przejazdów kwalifikacyjnych podczas drugiej rundy DMGP na legendarnym torze Nurburgring, Piotr Więcek, zawodnik amerykańskiej Formuły Drift; trzykrotny mistrz Drift Masters Grand Prix czy Jamesa Deane z Irlandii – lidera klasyfikacji generalnej najlepszej ligi driftingowej na świecie – rozgrywanej w USA Formuły Drift – wymienia zawodników organizator imprezy.Oprócz sportowych emocji, będą dodatkowe atrakcje. Przed wejściem na stadion na wszystkich przybyłych na zawody będzie czekała strefa wystawców, na której będzie można podziwiać m.in. łodzie motorowe, auta z oferty salonów samochodowych Budmat Auto, a dla najmłodszych będzie specjalna strefa zabaw. Na stadionie w przerwach pomiędzy przejazdami zobaczymy pokazy stunterów z grupy Infamous Team, pokazy taneczne Warsaw Elite Cheerleaders, natomiast o oprawę muzyczną całego wydarzenia zadba DJ MadMike.

Harmonogram wydarzenia:
10:30 – otwarcie bram dla publiczności
10:30 – 12:00 – Treningi w Parach TOP 32
12:00 – 12:30 – Atrakcje dla publiczności
12:30 – 14:30 – Trening w parach dla TOP 32
14:30 – 15:00 – Atrakcje dla publiczności
15:00 – 15:45 – prezentacja top 32
15:45 – 16:00 – Przygotowanie do zawodów​
16:00 – 17:30 – Zawody TOP 32 + LIVE STREAM,
17:30 – 17:45 – Interakcja z publicznością
17:45 – 18:40 – Zawody TOP 16 + LIVE STREAM, relacja live nSport
18:45 – 19:45 – Zawody TOP 8 i FINAŁ + dekoracja zwycięzców LIVE STREAM, live nSport+

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU