REKLAMA

Już jutro mecz charytatywny dla Franka

REKLAMA

Mały Franek cierpi na nowotwór złośliwy oczu – siatkówczak zaatakował oba oczka niespełna rocznego chłopca. Istnieje szansa na pełne wyleczenie, bez konieczności amputacji oka. Na to potrzebne są jednak pieniądze…

Franek meczKonkretnie 1,5 mln złotych. To koszt leczenia w specjalistycznej klinice w Nowym Jorku. Daje ono jednak nadzieję, że chłopiec nie tylko przeżyje, ale zachowa przy tym oboje oczu, choć lekarze podejrzewają, że na jedno z nich Franek już nie widzi.

Dr Abrahmson daje jednak 50% szans na wyleczenie bardziej chorego, lewego oka i niemal 100% na wyleczenie zdrowszego.Aby zebrać pieniądze na leczenie, organizowanych jest sporo imprez. Jedną z nich jest turniej charytatywny, który odbędzie się we wtorek, 5 kwietnia o godzinie 17 w hali Włodkowica. Zmierzą się w nim. m.in. zawodnicy Orlen Wisły Płock czy politycy. Spotkanie poprowadzą znani płoccy sędziowie – Bartosz Leszczyński i Marcin Piechota. W czasie trwania meczu odbędą się licytacje i zbiórka pieniędzy na kosztowne leczenie.

Więcej możecie dowiedzieć się z fanpage’a Franka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU