Jutrzenka znów zwycięska

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kolejnym przeciwnikiem zawodniczek Jutrzenki był zespół z Wesołej. Płocczanki pokazały jednak, dlaczego to one są liderkami tabeli i pewnie wygrały spotkanie 19:33 (10:17).

Przewaga podopiecznych Jarosława Krzemińskiego była bezdyskusyjna od początku do końca. Już po pięciu minutach i trzech skutecznych rzutach Pauliny Zaremby Jutrzenka prowadziła 1:4. Gospodynie nie potrafiły znaleźć recepty na agresywną obronę gości, a kolejne rzuty m.in. Marty Krysiak powiększały przewagę, która w 21. minucie wynosiła już 9 bramek (4:13). Ostatecznie do przerwy było 10:17.

Druga połowa to kontynuacja dobrej gry i utrzymywanie wypracowanej przewagi. Skuteczna gra w obronie i kolejne interwencje Anety Chodań odebrały rywalkom ochotę do gry. Ostatecznie Jutrzenka wygrała spotkanie 19:33 i w dalszym ciągu jest jedyną niepokonaną drużyną w lidze!

WKPR Wesoła – MMKS Jutrzenka Płock 19:33 (10:17)

Jutrzenka: Chodań, Pietrzak, Brudzyńska – Pawłowska 5, Suarez Ramos 1, Zaremba 5, Homonicka 5, Salamandra, Dudek, Wójciak 1, Stasiak 1, Woźnica, Krysiak 9, Rędzińska 4, Muras 2.