Jutrzenka Płock ma nowego sponsora!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dla jednych wakacje to okres intensywnego wypoczynku, dla innych to ciągła praca, aby osiągać kolejne sukcesy. Tak właśnie jest w przypadku MMKS Jutrzenki Płock. Zespół podpisał właśnie nową umowę sponsorską. Tym razem w działaniach wesprze ich warszawska firma – FETRA Kruszywa.

Podczas tych wolnych dni, zarząd płockiej Jutrzenki chce skupić się głównie na zapewnieniu przyszłości i płynności finansowej klubu. To dzięki jego staraniom, udało się podpisać umowę z firmą ze stolicy, specjalizującą się w dostarczaniu kruszywa na terenie całej Polski.

Fot. materiały prasowe

Fot. materiały prasowe

FETRA Kruszywa od 8 lat stawia na prężny rozwój i dynamikę. To właśnie w tym tkwi jej sukces ciągłego utrzymywania się na pozycji lidera polskiego rynku. Firma jest ceniona przede wszystkim za szybkość, jakość oraz rzetelność realizacji zamówień swoich klientów. Niejednokrotnie włączała się w pracę przy największych inwestycjach naszego kraju, chociażby w budowę Stadionu Narodowego w Warszawie. Tym razem przyszedł czas na Płock.

Nowy sponsor płockiego zespołu docenił Jutrzenkę oraz jej sukcesy i zobowiązał się do wspierania zespołu w rozgrywkach I ligi, w sezonie 2016/2017. Od teraz logo sponsora zostanie umieszczone na koszulkach meczowych, banerze reklamowym w głównej hali , stronie internetowej oraz ściance konferencyjnej drużyny.

Dzięki firmie FETRA Kruszywa, zespół MMKS Jutrzenka Płock ma szansę na większy rozwój oraz przede wszystkim stabilność finansową. Życzymy dalszych sukcesów i owocnej współpracy!

PetroNews jest patronem medialnym Jutrzenki Płock.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji