Jutrzenka gromi w Lublinie!

Zawodniczki Jutrzenki nie zwalniają tempa i w Lublinie odniosły swoje 10 ligowe zwycięstwo, tym razem nad Roxą Lublin 45:22. Podopieczne Jarosława Krzemińskiego jako jedyne nie przegrały jeszcze żadnego meczu.

Mecz od początku do końca układał się pod dyktando płocczanek – już po niespełna 10 minutach prowadziły 9:2. Kolejne minuty to powiększanie przewagi, która w pewnym momencie wynosiła już trzynaście oczek (18:5). Zawodniczki na przerwę schodziły przy stanie 22:10.

Druga część spotkania to dalsze powiększanie przewagi. W ataku szalała zwłaszcza Raquel Suarez Ramos, która zdobyła 10 bramek, szansę dostały też młodsze zawodniczki. Ostatecznie mecz zakończył się pogromem gospodyń 45:22.

UKS Roxa Lublin – MMKS Jutrzenka Płock 22:45 (10:22)

Jutrzenka: Chodań, Pietrzak, Brudzyńska – Pawłowska 3, Suarez Ramos 10, Żuchewicz, Zaremba 3, Homonicka 6, Salamandra 2, Dudek 2, Wójciak 1, Stasiak 3, Woźnica 2, Krysiak 3, Rędzińska 6, Muras 4.