REKLAMA

Jutrzenka czeka na drugi mecz

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę swoje drugie ligowe spotkanie rozegrają szczypiornistki MMKS Jutrzenki Płock. Ich rywalem w kolejnym meczu obecnego sezonu będzie drużyna UKS Roxa Lublin, dla której jest to debiut w seniorskich rozgrywkach.

PowiązaneTematy

Lubelska drużyna składa się głównie z juniorek, dla których początek obecnego sezonu, jest jak na razie mocnym zderzeniem z rzeczywistością. W swoich pierwszych spotkaniach, lublinianki poniosły dotychczas trzy dotkliwe porażki z Varsovią Warszawa (12:43), CHKS-em Łódź (11:38) oraz Uniwersytetem Warszawa (10:36).

Pomimo tego, drużyny z Lublina nie można lekceważyć, w kilku przedsezonowych sparingach lublinianki pokazały, że potrafią przeciwstawić się dużo mocniejszym przeciwnikom. Jednak siła i doświadczenie, jednoznacznie wskazują faworyta sobotniej rywalizacji, którym zdecydowanie jest płocka Jutrzenka.

Przed zbliżającym się spotkaniem w składzie płockiego zespołu zabraknie jedynie Anny Jagodzińskiej, która dopiero w tym tygodniu wróciła do treningów. Pozostałe zawodniczki są gotowe do gry. Wśród nich oficjalnie jest już także zgłoszona do związku, hiszpańska rozgrywająca Raquel Suarez Ramos, dla której nadchodzący mecz może okazać się debiutem w barwach Jutrzenki. Oczywiście, o ile postawi na nią trener.Podczas sobotniego meczu nie obejdzie się również bez niespodzianki. Będzie nią konkurs, w którym można wygrać między innymi dwie koszulki „Jutrzenka Wygra Mecz” oraz dwa parasole z klubowym logo, w sam raz na jesienną pogodę. Jedynym warunkiem oczekiwanym przez organizatorów konkursu – Agencję Reklamową Cameleon oraz Maduro Design, jest frekwencja na poziomie 250 widzów. Już teraz zachęcamy wszystkich do przyjścia na mecz, co będzie jednoznaczne z wzięciem udziału w konkursie!

MMKS Jutrzenka Płock – UKS Roxa Lublin, sobota 24 października godz. 14, hala Szkoły Podstawowej nr 16 im. Mikołaja Kopernika, przy ul. Piasta Kołodzieja 7 w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU