REKLAMA

Julio César Rodríguez López w Wiśle Płock

REKLAMA

Hiszpański środkowy obrońca Julio César Rodríguez López został nowym zawodnikiem Wisły Płock. W płockim klubie piłkarz ma zostać co najmniej do końca czerwca przyszłego roku.

24-letni Julio César Rodríguez López, znany również jako Julio Rodríguez, został nowym piłkarzem Wisły Płock. Hiszpan podpisał z płockim klubem kontrakt do 30 czerwca 2021 roku, ale w umowie zawarto także opcję przedłużenia współpracy o kolejne dwa lata.

Urodzony 7 grudnia 1995 roku w Mieres Rodríguez ostatnio występował w bułgarskim Tsarsko Selo Sofia, w którym zanotował 4 występy w efbet Liga. Wcześniej hiszpański środkowy obrońca reprezentował barwy rumuńskiego FC Voluntari i chorwackiego NK Istra 1961 z Chorwacji.Julio Rodríguez grał również dla Recreativo Huelva i Sportingu Gijón, w którym rozpoczął seniorską karierę. W sezonie 2016/2017 przebywał jeszcze na wypożyczeniu w angielskim Barnsley, ale nie doczekał się tam debiutu w pierwszej drużynie.

– Nasz nowy nabytek na swoim koncie ma grę nie tylko w najwyższych ligach w Bułgarii, Rumunii czy też Chorwacji, ale także 93 występy na trzecim poziomie rozgrywkowym w Hiszpanii. Co więcej, kilka razy zagrał w młodzieżowych kadrach swojego kraju (U-18 i U-19), a w 2013 roku z kadrą do lat 19 wziął udział w Mistrzostwach Europy na Litwie – zwraca uwagę Michał Łada z biura prasowego Wisły Płock.

fot. Szymon Łabiński / Wisła Płock S.A.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 4

  1. Ww. says:

    Owszem było kilku,ale za czasów W.Hermana i B.Krzywoustego……?

  2. Ww. says:

    Ciekawe,czy ten obrońca będzie takim wzmocnieniem jak Rzeźniczak??
    A w ogóle, kto widział w Wiśle dobrego napastnika…..!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU