REKLAMA

Jubileuszowy Turniej Piłki Ręcznej z akcją charytatywną

REKLAMA

Politechnika Warszawska Filia w Płocku, z okazji obchodów swojego 50-lecia, organizuje jubileuszowy Turniej Piłki Ręcznej. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka pieniędzy w ramach akcji „Walczmy razem z Przemkiem”. 

Impreza jest jednym z wielu wydarzeń związanych z uroczystymi obchodami Jubileuszu 50-lecia działalności w Płocku Politechniki Warszawskiej. Turniej odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 9 w hali sportowej Politechniki, mieszczącej się przy ul. 7 czerwca 1991 r. nr 3 w Płocku.

Jest on skierowany nie tylko do miłośników oraz kibiców piłki ręcznej, ale również do wszystkich mieszkańców regionu płockiego. Organizatorzy zachęcają przedstawicieli zespołów zainteresowanych udziałem do składania zgłoszeń poprzez formularz, znajdujący się na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku www.pw.plock.pl.Podczas turnieju odbędzie się zbiórka pieniędzy w ramach akcji „Walczymy razem z Przemkiem”, która ma na celu pomoc w pokryciu kosztów rehabilitacji trenera związanego z płockim środowiskiem piłki ręcznej, w tym również trenera drużyny Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku i MMKS Jutrzenki Płock.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU