REKLAMA

Jeździsz bezpiecznie? Zgłoś się do konkursu i wygraj nagrody

REKLAMA

Od 1 lipca rozpocznie się, trwający rok, konkurs pn. „Mam ochotę na bezpieczną jazdę”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz i bezpiecznie jeździć przez rok. A później czekać na nagrody.

Konkurs ogłoszony przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku, Urząd Miasta Płocka, Starostwo Powiatowe w Płocku oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, potrwa do 30 czerwca 2017 roku. Po tym okresie nastąpi komisyjne sprawdzenie zgłoszeń oraz losowanie kierowców.

Wylosowani kierowcy zostaną sprawdzeni, czy w czasie trwania akcji nie popełnili żadnego przestępstwa lub wykroczenia drogowego. Zgłoszenie do udziału w akcji będzie polegało na wypełnieniu formularzy zgłoszeniowych i wrzuceniu ich do specjalnych urn umieszczonych w Urzędzie Miasta Płocka, w Starostwie Powiatowym oraz w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku. Formularze będą dostępne przy urnach oraz w formie elektronicznej na stronie KMP w Płocku, a także na Facebooku Komendy Policji w Płocku. W przypadku pozytywnej weryfikacji, kierowcy otrzymają nagrody niespodzianki.– Akcja „Mam ochotę na bezpieczną jazdę” ma na celu promowanie kierowców, którzy nie popełniają przestępstw i wykroczeń drogowych. Może w niej wziąć udział każdy kierowca, który w dniu 1 lipca 2016 będzie pełnoletni i będzie posiadał prawo jazdy – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU