REKLAMA

Jest szansa wystąpienia w filmie ze znanymi aktorkami!

REKLAMA

Już niebawem w Płocku odbędzie się casting do najnowszego filmu fabularnego „Zabawa, zabawa” w reżyserii Kingi Dębskiej, którego kadry będą kręcone w naszym mieście. Chcesz spróbować swoich sił w aktorstwie? Zgłoś się! Casting odbędzie się już niebawem.

PowiązaneTematy

Casting zaplanowano na 25 sierpnia w godzinach od 15 do 19 oraz 26 sierpnia w godzinach od 10 do 14 w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, przy ul. Nowy Rynek 11. Realizatorzy filmu zapraszają osoby w wieku 25-60 lat.

W Płocku zostaną nakręcone sceny w teatrze oraz w PUB-ie. Potrwają one dwa dni, 28 i 29 sierpnia. Będą to zdjęcia dzienno-nocne, rozpoczynające się około godz. 14-15 i kończące o 2-3 w nocy.

 – Oczywiście zdjęcia, w których wezmą udział statyści, będą odpłatne – zapewniają realizatorzy.Film, o którym mowa, nosi tytuł „Zabawa, zabawa” w reżyserii Kingi Dębskiej. Będzie to najnowsze dzieło twórców hitu „Moje córki krowy” – obrazu, który połączył sukces komercyjny z artystycznym, zdobywając najważniejsze nagrody Festiwalu Filmowego w Gdyni (Nagrodę Publiczności, Nagrodę Dziennikarzy i Nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych) oraz przyciągając do kin ponad 700 tys. widzów.

Tym razem reżyserka Kinga Dębska postanowiła zmierzyć się z tematem alkoholizmu, problemem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, poglądów, statusu społecznego czy materialnego. „Zabawa, zabawa” to trzy przeplatające się historie kobiet, będących w różnych fazach uzależnienia, opowiedziane w charakterystycznym stylu Dębskiej, która, jak mało kto, potrafi dotrzeć do serc widzów, tworząc „kino terapeutyzujące” pełne emocji, wzruszeń i pełnokrwistych bohaterów. Poruszające i zabawne zarazem.

W rolach głównych w filmie wystąpią: Agata Kulesza, Dorota Kolak oraz Maria Dębska. Scenariusz filmu reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, najsłynniejszą polską blogerką, piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem. Premiera filmu zaplanowana jest na 2018 rok.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU