REKLAMA

Jest duże zlecenie dla płockich restauracji

REKLAMA

Centrum Edukacji Grupa Orlen zamieściła właśnie ogłoszenie skierowane do płockich firm cateringowych i restauracji. Chodzi o przygotowanie posiłków wigilijnych z dowozem.

Zgodnie z zamieszczonym ogłoszeniem, Centrum Edukacji Grupa ORLEN zaprasza do współpracy płockie firmy cateringowe i restauracje, które mogą przygotować posiłki wigilijne i dostarczyć je na terenie Płocka.

Menu jest gotowe, natomiast wymogiem dodatkowym jest szczelnie zapakowanie dań, np. przy użyciu zgrzewarki, oznaczenie każdego opakowania (data przydatności do spożycia, skład, alergeny), zapakowanie ich w torby papierowe przekazane zleceniobiorcy przez Centrum Edukacji.

Dowóz pakietów wigilijnych przewidziany jest na 23 i 24 grudnia. Posiłki muszą być dostarczane z zachowaniem wszelkich zasad epidemicznych – rękawiczki jednorazowe, maseczka jednorazowa, przyłbica.Oferty można przesłać na adres mailowy agnieszka.topa@centrumedukacji.pl​ wraz z KRS / wpis do EDG do dnia 24.11.2020, do godziny 12.

Ofertę może złożyć jedynie firma świadcząca usługi bezpośrednio. Oferty firm pośredniczących nie będą brane pod uwagę. Centrum Edukacji zastrzega sobie prawo do dowolnego wyboru oferentów lub nierozstrzygnięcia postępowania bez podania przyczyny. Szczegóły ogłoszenia znajdują się na stronie Centrum Edukacji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. Weronika says:

  Do wspolpracy, czyli koszty tez na pol? Biedny… orlen

 2. gość says:

  ciekawe kto z pisu ma restaurację w Płocku

  • Zonk says:

   Nikt. W Płocku rządzi PO więc wszystkie restauracje są w rękach kolegów.

   • gość says:

    czyli jest duża szansa, że jak to napisano w artykule „Centrum Edukacji zastrzega sobie prawo do (…) nierozstrzygnięcia postępowania bez podania przyczyny”

   • do gościa says:

    poczytaj sobie że takie klauzule zawsze sa wymagane w razie siły wyższej.

 3. Restaurator says:

  Super!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU