Jerzy Janowicz w Płocku. Polscy tenisiści zawalczą z Litwinami [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

We wtorek, 3 marca, w płockiej Orlen Arenie odbyła się konferencja prasowa, otwierająca serię informacji z rozgrywek w ramach Davis Cup. Polskę reprezentuje między innymi znany i lubiany Jerzy Janowicz. 

Podczas wtorkowej konferencji, reprezentanci Litwy nie kryli zadowolenia z tego, że znajdują się w Płocku. Mimo to, nastawienie tenisistów było bojowe. – Zagraliśmy lepiej, pokonaliśmy drużynę Bośni i dlatego tutaj jesteśmy – mówili reprezentanci Litwy. – Oczywiście, to dla nas fantastyczna sprawa, ponieważ ciężko pracowaliśmy na awans do pierwszej grupy. Bardzo się cieszymy, że zawodnicy grają coraz lepiej – dodali.

Tenisowe potyczki reprezentanci Polski i Litwy stoczą w ramach pierwszej grupy strefy Euro-Afrykańskiej Pucharu Davisa. – Zdajemy sobie sprawę, że Polska to bardzo silna drużyna, ale będziemy walczyć. Presja będzie jak przy każdym innym spotkaniu, więc damy z siebie wszystko i powalczymy o zwycięstwo – dodali Litwini.

Pierwsze tenisowe pojedynki już w piątek. Polsko-litewski pojedynek zakończy się w niedzielę – wtedy dowiemy się, kto dalej będzie walczył w Pucharze Davisa.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji