REKLAMA

Jeden ukradł olej, drugi spowodował wypadek

REKLAMA

Miniona doba nie należała w Płocku do bezpiecznych. Policjanci tylko wczoraj odnotowali łącznie 10 kolizji (6 w mieście i 4 w powiecie), jeden wypadek, zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców oraz doprowadzili do izby wytrzeźwień 14 osób.

Do wypadku doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Słubice. Po przybyciu na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 29-letni mężczyzna, kierujący autem marki Skoda, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu samochodem marki Hyundai. Poszkodowany to 37-letni mieszkaniec gminy Słubice.

W wyniku zdarzenia, obrażeń ciała doznała pasażerka, znajdująca się w aucie marki Hyuindai. Po przewiezieniu jej do szpitala okazało się, że odniesione obrażenia nie zagrażają życiu pacjentki.Kolejne zdarzenie miało miejsce w Płocku przy ulicy Granicznej. Sprawca włamał się do samochodu i ukradł z niego 150 litrów oleju napędowego. Właściciel auta wycenił straty na około 600 złotych.

Oprócz tych zdarzeń, policja zatrzymała dwóch nietrzeźwych kierowców. Do zatrzymania doszło na ulicy Grabówka oraz ulicy Miodowej. Minionej dobry do izby wytrzeźwień trafiło aż 14 osób.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU