REKLAMA

Jeden smakosz, drugi – koneser drogich alkoholi. Chcieli okraść sklepy

REKLAMA

W środę w nocy zatrzymano 28-latka z gminy Wyszogród oraz 24-letniego płocczanina, którzy próbowali ukraść ze sklepów jedzenie i drogi alkohol, warte kilkaset złotych. Mężczyznom grozi do 5 lat więzienia.

Dwóch złodziei sklepowych zatrzymali policjanci 20 października w nocy. Jeden z młodych mężczyzn został zatrzymany podczas próby kradzieży na terenie gminy Wyszogród, drugi w Płocku.

– 28-latek myśląc, że kradzież ujdzie mu płazem, kradł w jednym ze sklepów na terenie gminy Wyszogród. Jego łupem padły artykuły spożywcze. Nie zdołał ich spożytkować, bo ujęty został przez pracownika sklepu – relacjonuje Komenda Miejska Policji w Płocku.

W przenośnym bagażu 28-latka policjanci znaleźli skradziony towar, wart kilkuset złotych. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych z posterunku w Wyszogrodzie i trafił do aresztu.Szybko do pierwszego złodzieja dołączył kolejny – 24-latek, który wpadł podczas kradzieży w jednym z płockich sklepów.

– Mężczyzna wszedł do supermarketu i, jak gdyby nigdy nic, wziął z półki kilka butelek drogiego alkoholu, które schował do plecaka. Radość ze skradzionego towaru nie trwała długo, bo złodzieja namierzył pracownik sklepu – informują policjanci.

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego płocczanina. Jak się okazało, nie była to pierwsza kradzież w jego wykonaniu. Podejrzani wkrótce usłyszą zarzuty, za które grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU