REKLAMA

Jakie imiona dla sokołów przeszły do finału? Głosujemy!

REKLAMA

Znamy już finałowe imiona, proponowane dla maleńkich sokołów wędrownych, które wykluły się na kominie IOS w Zakładzie Produkcyjnym PKN ORLEN. Głosować można do 16 maja.

Dla samca Arsen, Etan, Filon, Honk, Nero, Petro, Tumek i Zyzio, a dla samiczki Flotka, Lusia, Wandzia, Nafta lub Petro – to imiona, na które można głosować w drugim etapie konkursu Stowarzyszenia i Fundacji „SOKÓŁ”. Przypomnijmy, że w budce na kominie Instalacji Oczyszczania Spalin (IOS) Zakładu Produkcyjnego PKN ORLEN w Płocku, para sokołów wędrownych wychowuje trzy pisklęta. Pierwszy sokół wykluł się już 20 kwietnia.

Na stronie peregrinus.pl/pl/konkursy-orlen w drugim etapie konkursu, od 11 do 16 maja odbędzie się głosowanie on-line na najciekawsze propozycje imion dla naszych sokołów. Przed udziałem w konkursie, warto zapoznać się z regulaminem umieszczonym na stronie peregrinus.pl.Jak na razie, zwyciężają propozycje NERO i PETRO dla samca oraz PETRA i LUSIA dla samiczki. Które z imion wygrają, dowiemy się maksymalnie do tygodnia od zakończenia głosowania, czyli do 23 maja br. na stronie webcam.peregrinus.pl/pl/plock i na FB/PeregrineProjectPoland.

PKN ORLEN jest partnerem wspierania odbudowy populacji sokoła wędrownego w Polsce.

źródło: webcam.peregrinus.pl
źródło: http://webcam.peregrinus.pl/pl/plock

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. To ja says:

    Właściwe nazwy dla ptaszorów to kowid kryzys i ściema

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU