REKLAMA

Jak wyglądał pościg po Płocku? Jest nagranie [FILM]

REKLAMA

Przypomnijmy, do pościgu za kierowcą bmw w Płocku doszło w miniony weekend, z 17 na 18 października. Ścigany był mężczyzna, podejrzewany o serię kradzieży.

Płoccy policjanci namierzali już jakiś czas mężczyznę, który był sprawcą wielu kradzieży na terenie miasta. Ustalenia doprowadziły ich w rejon jednego z miejskich targowisk, gdzie mężczyzna najpierw włamał się do jednego ze stoisk handlowych, a następnie ze skradzionymi przedmiotami wsiadł do bmw i odjechał.

Policjanci ruszyli za nim w pościg, ale mężczyzna nie reagował na sygnały dźwiękowe i błyskowe, jechał pod prąd, następnie wjechał na chodnik, stamtąd na pas zieleni, którym dalej uciekał. Podczas szaleńczej ucieczki, kierowca bmw stracił kontrolę nad pojazdem i wjechał w drzewa.

Pościg po Płocku. Przestępca jechał pod prąd, po chodniku, uderzył w drzewa, później w auta– Na ostatnim z nich wybił się i przeleciał kilka metrów w powietrzu. Kierujący podczas pościgu próbował zepchnąć z jezdni radiowóz. Płoccy kryminalni nie odpuścili jednak i uszkodzonym pojazdem kontynuowali pościg – relacjonowała mł. asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

W pewnym momencie bwm z dużą siłą uderzyło w zaparkowane auta przy ul. Mickiewicza, uszkadzając dwa z nich. Po zderzeniu pojazdów, złodziej wybiegł z samochodu, którym się poruszał i zaczął uciekać pieszo. Policjanci dogonili go i zatrzymali. Złodziejem okazał się 33-latek, wcześniej już karany, który niedawno wyszedł z więzienia. Zgodnie z zebranym materiałem dowodowym, był odpowiedzialny za kilkanaście kradzieży i włamań.

Policja opublikowała film z jego zatrzymania.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Ciekawki says:

  Ciekawe jak to się stało, że w tym pojeździe prywatnym słychać korespondencję Policyjną…???

 2. Devil says:

  Wow perfekt……
  Ale zenua….jacy Ci policjanci są ułomni
  Zalplock.pl

 3. CZYTELNIK says:

  Wielki pościg! Powinien zostać zatrzymany wcześniej! Najłatwiej jast zatrzymać rowerzyste lub auto osobowe przekraczające prędkość. Też mi sukces który należało umieścić w internecie.

 4. Orlen do wawy says:

  Wieś nie miasto, pościg jak na wsi zabitej dechami.

 5. Anonim says:

  Tumuuuuuuusszzzz……………………

 6. Kbnn says:

  Brawa dla policji!!!! Kolejny ciul odłowiony….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU