REKLAMA

Jak wszyscy, to wszyscy… Babcia też! Przyjdź na domowy obiad do Garów Babci Krysi

REKLAMA

Jak wszyscy, to wszyscy… Babcia też. A dokładniej Gary Babci Krysi i Salonik Babci Krysi. Mowa o naszych lokalach gastronomicznych, działających w Płocku, które otworzyły się znów dla gości. A na nowe otwarcie mamy mnóstwo nowości.

Jesteśmy dla Was z nowymi smakami, daniami i nowymi godzinami otwarcia. Teraz możecie u nas jeść znacznie dłużej, bo aż do 22.00. A jeśli chcecie zjeść coś dobrego w domu późnym wieczorem, też nie ma problemu. Bo dania dowozimy do godziny 21.00. A wszystko znajdziecie na naszej stronie: www.odbabcikrysi.pl.

Długie miesiące czekaliśmy, aż miną koronawirusowe obostrzenia. No i się doczekaliśmy. Przy naszych lokalach już działają ogródki, a od 29 maja wraca gastronomia wewnętrzna. Choć obłożenie może sięgać 50 proc., obowiązuje dystans między stolikami i limity osób, to jesteśmy. Nadal to nie jest pełnia szczęścia i swobody, ale już jest jakaś opcja, by wyjść na dobry obiad do Garów Babci Krysi, czy napić się kawy w Saloniku Babci Krysi. A warto! Bo to i zjeść można smacznie, i pomóc seniorom. Cały zysk wygenerowany w tych lokalach przeznaczony jest na pomoc seniorom i ich aktywizację, czyli wsparcie wszystkich działań statutowych realizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS.

Zapraszamy na płocką Starówkę do Saloniku (Stary Rynek 27). Chętnie gościć będziemy wszystkich w nowym ogródku pełnym wiosennych kwiatów. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy nowy wystrój. Wracamy z naszym menu, w którym oferujemy dobre obiady, niezrównane sałatki i serwujemy wyśmienite desery. Każda okazja dobra, by delektować się naszymi pysznościami.

Niezmiennie zapraszamy do Garów Babci Krysi przy ulicy Obrońców Płocka 1920 roku. Przy okazji odmrożenia gastronomii, możecie u nas na miejscu zjeść domowy, taki jak to u babci, obiad. Przypominamy, że dla seniorów mamy coś wyjątkowego. Bo członkowie naszego stowarzyszenia dalej mogą zamawiać ulubione dania obiadowe za 8 zł.Ugościmy każdego, kto kocha pyszną polską kuchnię, ale nie tylko. Sława naszego placka po węgiersku czy mega wielkiej porcji pysznych pierogów sięga daleko poza region. A właśnie weszły nowości takie, jak choćby sałatki. Wybierać można w wielu smakach: sałatka z wątróbką, sałatka z awokado czy sałatka vege.

Wraca też możliwość organizacji w naszych lokalach imprez okolicznościowych. Czekają sale, w których proponujemy wiosenny wystrój. Przygotowaliśmy również nowe menu w atrakcyjnych cenach. Znajdą tu coś dla siebie zarówno ci, którzy chcą zorganizować małe przyjęcie po komunii świętej swojego dziecka, jak i ci, którzy chcą zorganizować uroczyste imieniny, rocznicę ślubu, czy małe wesele. Nasze lokale to miejsce dobre na każde spotkanie: wieczorny wypad ze znajomymi, rodzinną kolację, wtedy, gdy chcecie odpocząć od gotowania i zjeść coś pysznego. Okazji i możliwości wiele. Zatem zapraszamy do kontaktu i rezerwacji wolnych terminów.
W ofercie mamy również doskonały catering. Zapraszamy!

artykuł sponsorowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU