REKLAMA

Jak smakuje ciasto czy baton bez cukru? Będziecie mogli spróbować!

REKLAMA

Jak smakuje ciasto bez cukru? Czy batony pozbawione cukru mogą być smaczne? Na te pytania już wkrótce odpowiedzieć będą mogli zwycięzcy naszego konkursu, który ogłaszamy wraz z firmą Lekkie Ciacho.

Jak pamiętacie, w Płocku powstało „Lekkie Ciacho”, dzięki któremu można zjeść nie tylko smacznie i słodko, ale i zdrowo. Pani Patrycja i pani Karolina pieką dla swoich klientów różnego rodzaju ciasta, muffiny, bajaderki, szarlotki, makowce czy torty. Ogromnym powodzeniem cieszą się również ich dietetyczne batony, wyrabiane z własnoręcznie przygotowywanej w Lekkim Ciachu czekolady.

W naszym wywiadzie, twórczynie dietetycznych słodyczy zdradziły, że cukier zastępują najczęściej ksylitolem lub erytrolem, ale potrawy słodzą także owocami. Mogą przygotować deser, który będzie odpowiadał nawet osobom uczulonym na gluten.

Żeby przekonać się, jak smaczne są wyroby Lekkiego Ciacha, ogłaszamy dla czytelników PetroNews konkurs.

Konkurs

Pani Karolina i Patrycja przygotowały specjalne nagrody w konkursie. Do wygrania są idealne przysmaki na karnawał: tarta szarlotkowa oraz zestaw 5 sztuk batonów bakaliowych Lekkiego Ciacha.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wymyślić hasło, które najlepiej odwzorowuje zalety Lekkiego Ciacha. Forma może być jednozdaniowa, krótsza lub w formie wierszyka. Dwie najlepsze propozycje wybierze jury, złożone z przedstawicieli Lekkiego Ciacha i redakcji PetroNews. Zgłoszenia można przesyłać na nasz KONTAKT do 15 stycznia. Zwycięzców o nagrodzie powiadomimy mailowo lub telefonicznie, dlatego w zgłoszeniu nie zapomnijcie podać: imienia, nazwiska, numeru telefonu i poprawnego adresu e-mail.A jeśli nie chcecie czekać na wyniki konkursu, lecz już teraz delektować się smakiem dietetycznych deserów, Lekkie Ciacho możecie znaleźć na ich profilu: facebook.com/lekkieciacho, można również napisać wiadomość na e-mail: lekkieciacho@gmail.com.

Lekkie ciacho bez cukru? Teraz kupisz je w Płocku!

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU