REKLAMA

Jak przebiega remont ul. Traugutta?

REKLAMA

Trwa długo wyczekiwany przez mieszkańców remont ul. Traugutta. Jak podaje Miejski Zarząd Dróg, przebudowa tej zapomnianej przez lata drogi przebiega zgodnie z planem. Teraz zakończono kolejny, ważny etap inwestycji.

PowiązaneTematy

Ukończono prace związane z budową kanalizacji deszczowej. To ważna chwila w planie przebudowy ul. Traugutta. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, to właśnie z kanalizacją drogowcy mieli największe problemy – konkretnie zaś z nieprecyzyjnym planem jej rozmieszczenia, który wykonano przed laty.

Zdaje się jednak, że problem został zażegnany i mieszkańcy wreszcie odetchną. Miejski Zarząd Dróg poinformował, że wykonano kanalizację deszczową na newralgicznym odcinku – od ul. Lotników do Kochanowskiego. Zakończono też przebudowę ciepłociągu.

Do ukończenia remontu pozostało jeszcze sporo pracy. – W chwili obecnej, na odcinku od ul. Kochanowskiego, układane są ciągi piesze oraz warstwy pod nawierzchnię – podaje Urząd Miasta Płocka. – Trwa też przebudowa oświetlenia ulicznego – dodają.Ulica Traugutta rozwalona i dziurawa. Mieszkańcy chcą odszkodowania

Przypomnijmy, prace, które rozpoczęto 10 maja, mają zostać zakończone w październiku. Do tego czasu na rozbudowywanym odcinku ulicy R. Traugutta obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu. Inwestycję wyceniono na ponad 1,9 mln zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. ONR says:

    A gdzie IPN i Pawłowicz przecież Traugutt też należał do frakcji czerwonych i trzeba go zdekomunizować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU