REKLAMA

Jak pozyskać nowych partnerów biznesowych? IGRP zaprasza na spotkanie online

REKLAMA

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego oraz Wisła Płock zapraszają na spotkanie online, poświęcone pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych. Współpraca biznesu to kluczowy element oparcia się efektom pandemii.

Z racji pandemii COVID-19 oraz ograniczonych możliwości organizacji spotkań biznesowych w siedzibach firm, Izba Gospodarcza Regionu Płockiego, Wisła Płock Business Club i Partnerskie Kluby Biznesu zapraszają na webinar, który odbędzie się już 26 listopada o godzinie 12:00.

W spotkaniu online może wziąć udział każdy przedsiębiorca, który chciałby dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania Partnerskich Klubów Biznesu oraz Klubu Biznesu działającego przy Wiśle Płock.

– Podczas spotkania dowiedzą się państwo, w jaki sposób pozyskać kontakty biznesowe do kilku tysięcy firm z całej Polski oraz z Czech. Ponadto zapoznają się państwo z projektem Partnerskich Klubów Biznesu, a także zaprezentowane państwu zostaną pomysły oraz narzędzia, dzięki którym możliwe jest zwiększenie szans na rozwój firm – zachęca Magdalena Matyszewska z IGRP.



Izba zapraszamy do udziału w webinarze, jeżeli:

  • Spadły obroty w państwa firmie;
  • Szukają państwo pomysłów na poprawę obecnej sytuacji;
  • Potrzeba więcej sprawdzonych kontaktów;
  • Obawiają się państwo się dalszych skutków gospodarczych pandemii.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie internetowej evenea.pl.

W razie pytań informacji udziela Łukasz Zwierzchowski, kierownik projektu (tel. 501 319 011. e-mail: lukasz.zwierzchowski@wisla-plock.pl).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU