Jak odnieść sukces w piłce ręcznej? [FILM]

REKLAMA

W najnowszym odcinku Magazynu Sportowego Wisły TV pokazano relację ze spotkania przedstawicieli płockiego szczypiorniaka z uczniami Gimnazjum nr 5 w Płocku. Podczas wizyty w szkole, Ivan Nikčević, Aleksandra Rędzińska i Bogdan Zajączkowski próbowali odpowiedzieć na pytanie: jak odnieść sukces w piłce ręcznej?

Wizyta w gimnazjum miała charakter szczególny. Uczniowie, którzy wzięli w nim udział, uczęszczają bowiem do klasy o profilu piłki ręcznej. Poniekąd zdeklarowali więc już swoją przyszłość. – W naszej szkole dzieje się wiele projektów sportowych – powiedziała Eliza Ogorzała, dyrektor Gimnazjum nr 5 w Płocku dla Wisły TV. – Uczniowie, uczęszczający do klasy o profilu piłki ręcznej chcieli tego spotkania z wiadomych przyczyn. Pragnęli poznać historię tego sportu w naszym mieście. Chcieli także poznać receptę na sukces w piłce ręcznej – dodała.

PowiązaneTematy

Spotkanie w G5 trwało prawie 90 minut, a goście musieli odpowiadać na szereg, często zaskakujących pytań. Jedno z nich dotyczyło chwil zwątpienia, które towarzyszyć może piłkarzom. Czy kiedyś zawodnicy zwątpili w swoje oddanie się szczypiorniakowi? – Nigdy nie miałem myśli, żeby zrezygnować z piłki ręcznej – zapewniał Ivan Nikčević. – Zakochałem się w niej od pierwszej chwili. Lubię ten styl gry, adrenalinę i fakt, że jest to sport nieprzewidywalny – przekonywał.