Jak mądrze zarządzać energią? W Płocku będzie forum

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

To już ostatni moment, by zarejestrować swoje uczestnictwo w unikatowym wydarzeniu – 1. Mazowieckim Forum Energii Odnawialnych, które odbędzie się 27 października w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Hasłem tegorocznego Forum będzie “Zarządzanie efektywnością energetyczną, kluczem do oszczędności”. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego, Adam Struzik oraz Pracodawcy RP.

Uczestnictwo w forum jest BEZPŁATNE. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja do 23.10.2017 na stronie mfeo.pl oraz otrzymanie potwierdzenia uczestnictwa.

Mazowieckie Forum Energii Odnawialnych to:
– okazja do spotkania się z przedstawicielami Mazowieckiej Agencji Energetycznej oraz poznania zasad wsparcia finansowego dla samorządów.
– możliwość spotkania się z przedstawicielami firm specjalizujących się w kontroli efektywności energetycznej oraz w odnawialnych źródłach energii.

– W tym roku będziemy poruszać się po dwóch płaszczyznach merytorycznych: możliwości pozyskania dofinansowania dla OZE w latach 2017-2018 oraz zarządzaniu efektywnością energetyczną – tłumaczą organizatorzy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji