REKLAMA

Jak kupić korzystnie wymarzony samochód? W Płocku już można

REKLAMA

Pewnie większość z nas to zna – dojrzewamy do myśli o kupnie swoich własnych czterech kółek i… zaczynamy szukać. Trochę przypadkiem, trochę na ślepo, tu podpytamy znajomych, tam zobaczymy coś fajnego na ulicy. Albo mamy określoną ilość gotówki i to do niej dostosowujemy swój zakup. A co, gdyby można było w jednym miejscu obejrzeć wiele nowych samochodów, różnych marek, dostosować je do swoich marzeń, możliwości kieszeni, sfinansować, ubezpieczyć, korzystając z porady specjalistów? Takie miejsce w Płocku już mamy.

Marka GrupaAuto.pl powstała z inspiracji, aby w jednym miejscu znaleźć ofertę dopasowaną do naszych wymagań i możliwości. Została stworzona przez ludzi z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży finansowej, motoryzacyjnej oraz ubezpieczeniowej. Ale przede wszystkim przez pasjonatów. Takich jak Piotr Bromka, który w Płocku otworzył kolejny oddział tej marki – w sumie w Polsce jest już ich kilkanaście, chociaż firma istnieje dopiero od 2015 roku.

Piotr Bromka
Piotr Bromka

– Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą nowych aut, ale i finansowaniem ich zakupu oraz wszelkich innych inwestycji – wyjaśnia Piotr Bromka. – Naszymi klientami są zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby indywidualne – precyzuje.

Na czym to dokładnie polega? Przede wszystkim oddziały GrupyAuto.pl są prowadzone przez specjalistów, którzy na podstawie naszych oczekiwań, są w stanie doradzić nam modele samochodów, mieszczące się w naszych preferencjach. Firma działa na dużą skalę i współpracuje z wieloma markami, dzięki czemu unikamy namawiania nas do jednej, konkretnej marki, jak to ma miejsce w salonach samochodowych. – Jesteśmy w stanie zaproponować samochód niemalże każdej marki dostępnej na rynku – zapewnia Piotr Bromka.

GAportal

– Ponadto, dzięki temu, że kupujemy jako firma kilkadziesiąt samochodów miesięcznie, możemy negocjować dla naszych klientów bardzo dobre ceny samochodów – tłumaczy pan Piotr. – Dokładnie taki sam schemat działa w przypadku finansowania zakupu – możemy negocjować naprawdę bardzo dobre warunki zarówno na kredytowanie, leasing czy ubezpieczenie – dodaje.

Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład forma leasingu mobilnego, który szczególnie przydatny jest firmom. – Ta forma leasingu pozwala na wyjazd samochodem nawet bez żadnego wkładu własnego, a okres finansowania auta to nawet 5 lat. Możemy podnieść wartość końcową samochodu, dzięki czemu opłaty miesięczne są stosunkowo niskie, zawarty jest w nich pełen serwis, naprawy czy wymiana opon, a po okresie leasingu decydujemy, czy wykupujemy auto, czy też oddajemy je i bierzemy nowe. Ta forma finansowania jest wrzucana w koszty prowadzenia działalności – wyjaśnia Piotr Bromka.

Co w przypadku, kiedy klient ma określony budżet na zakup samochód? – Jesteśmy w stanie zaproponować klientowi nie tylko kilka propozycji, ale i pokazać, że w tej samej kwocie kosztów miesięcznych może mieć droższe, wymarzone auto i nie musi ograniczać się do grupy samochodów, o których wcześniej myślał – podkreśla broker samochodowy.LOGO-GrupaAutoFinanseW GrupieAuto.pl dostępne są jednak nie tylko samochody nowe. – Możemy finansować także zakup samochodów używanych, choć nie przeczę, że naszą misją jest pokazanie, że nowe auto ma o wiele większą wartość niż używane. Chcę udowodnić, że każdy, nawet osoba fizyczna, może sobie pozwolić na zakup nowego auta i, docelowo, może wyjść ono nawet taniej niż używane – zaskakuje pan Piotr. – Musimy przecież wziąć pod uwagę serwisowanie auta, przeglądy, a – w przypadku samochodów używanych – również potencjalne wizyty u mechanika, co w nowych autach nie generuje kosztów, ponieważ są na gwarancji – wytłumaczył.

Sporym ułatwieniem, szczególnie dla firm, jest bardzo uproszczona procedura finansowania. – Często jest tak, że nie potrzebujemy nawet wyceny samochodu, a umowę kredytową czy leasingową jesteśmy w stanie wygenerować nawet w ciągu dwóch-trzech godzin od wszczęcia procedury, po przesłaniu skanów dowodów osobistych czy zaświadczenia o zarobkach – mówi Piotr Bromka.

W przypadku leasingu, zabezpieczeniem jest zazwyczaj przedmiot umowy, natomiast w przypadku kredytu – czasami są to zastawy na przedmiotach, ale już niekoniecznie.

mapkaAby skorzystać z usług GrupyAuto.pl, wystarczy skontaktować się telefonicznie czy mailowo z oddziałem w Płocku. Doradca sprawdzi wówczas, jaka oferta byłaby najkorzystniejsza, sprawdza dostępność samochodu, doradza także w zakresie formy finansowania i ubezpieczenia. Po akceptacji umowy, można samemu jechać do salonu (te są w całej Polsce), ale samochód może być też do klienta sprowadzony. – Mieliśmy ostatnio taki przypadek, że klienci ze Szczecina lecieli samolotem na nasz koszt do Katowic, żeby odebrać auto – wyjaśnia pan Piotr.

– Mogę zagwarantować, że w naszej firmie klienci uzyskają kompleksową usługę – obiektywną poradę na temat zakupu samochodu, najniższą cenę, bardzo uproszczoną procedurę i dobre warunki ubezpieczenia – podsumowuje Piotr Bromka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU