REKLAMA

Jak działa złodziej? Zobaczcie na filmie

REKLAMA

Wielokrotnie w kronice policyjnej otrzymujemy informacje o kradzieżach dokonywanych na terenie Płocka i okolic. Jeden z mieszkańców postanowił opublikować film, na którym widać złodzieja wycieraczek samochodowych.

Codziennie mniejsze i większe rzeczy padają łupem złodziei. Kradzione są portfele, samochody, biżuteria, a nawet rasowe zwierzęta czy elektronarzędzia.

Tym razem płocczanin zarejestrował złodzieja, który kradnie wycieraczki samochodowe z parkingu przy ul. Gałczyńskiego 16 w Płocku. Do zdarzenia doszło niedawno, 25 listopada br. około godz. 3.10 w nocy. Kradzież trwa dosłownie chwilę, a złodziej niczym nie zawstydzony, pewnie dobiera się do kolejnego samochodu. W ten sposób pozbawił wycieraczek właścicieli opla astry i forda.Sądzicie, że to niewielka szkodliwość czynu? Ilu z was wsiadając do samochodu sprawdza, czy wycieraczki są na miejscu? Więc wyobraźcie sobie sytuację – właściciel rano spieszy się do pracy, po drodze musi odwieźć dziecko do przedszkola. Uruchamia auto, jedzie, zaczyna padać deszcz. Wycieraczek nie ma. Kierowca zaskoczony nic nie widzi, dochodzi do wypadku. Ginie mężczyzna i dziecko.

Nie trzeba zbyt mocno wysilać wyobraźni, aby nakreślić taki scenariusz. Wyobraźni i przyzwoitości na pewno natomiast brakuje złodziejom, którzy żerują krzywdzie innych.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU