REKLAMA

Jak doszło do porannego wypadku? Znamy szczegóły

REKLAMA

Jak informowaliśmy, w piątek rano na ul. Bielskiej w Płocku doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów, w wyniku którego ciężko ranna została jedna osoba. Znamy szczegóły tego wydarzenia.

Przypomnijmy, do wypadku doszło 27 listopada rano na ul. Bielskiej, na wysokości stacji paliw. Zgodnie z informacją przekazaną przez Komendę Miejską Policji w Płocku, zderzyły się ze sobą trzy pojazdy, marki Toyota, Renault oraz Ford. Jeden z uczestników został przewieziony do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała.

PowiązaneTematy

– Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że kierujący toyotą podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu forem – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Kierujący fordem, aby unikać zderzenia z toyotą, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującym samochodem marki Renault – wyjaśnia.

Do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony 73-letni kierujący renault.Zablokowana ulica po zderzeniu trzech aut w Płocku. Jedna osoba w ciężkim stanie

Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Jakub says:

    Czy w takim wypadku wina leży w stu procentach po stronie kierowcy toyoty? Czy po stronie kierującego fordem? A może wina jest współdzielona? Jeśli ktoś potrafi odpowiedzieć, proszę o rzetelną informację, nie w stylu „tak mi się wydaje”.

  2. Ujkop says:

    A z jaką prędkością jechał Ford? Może jechał jak wściekły i wcale nie jest taki niewinny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU