REKLAMA

INVEST BUD nie zwalnia tempa – kolejne inwestycje trafią do oferty!

REKLAMA

Obecnie nieruchomości postrzegane są jako dobra i sprawdzona inwestycja, dlatego też popyt na nowe mieszkania stale rośnie. To również dobry moment, by kupić mieszkanie na wynajem. Klientów, którzy chcą w bezpieczny sposób ulokować swoje oszczędności z dnia na dzień przybywa. Firma deweloperska INVEST BUD wychodzi im naprzeciw, rozpoczynając kolejne atrakcyjne przedsięwzięcia.

Głównym projektem dewelopera jest apartamentowiec zlokalizowany w samym sercu miasta – inwestycja przy ul. Kolegialnej 12, jest na coraz wyższym etapie zaawansowania. W trzypiętrowym budynku przewidziano 29 lokali mieszkalnych o powierzchni od około 44 do 120 m2. Mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji miejsca postojowe w hali garażowej zlokalizowanej na poziomie piwnic, indywidualne garaże na poziomie parteru oraz komórki lokatorskie.

Budynek zaprojektowany został w podwyższonym standardzie, odpowiadając tym samym na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem – w ofercie sprzedażowej pozostaje coraz mniej lokali. Na tę chwilę dostępne są już tylko trzypokojowe mieszkania, o powierzchniach od 65 do 72 m2, i mieszkania czteropokojowe, o powierzchni 83 lub 86 m2. Planowany termin oddania budynku do użytkowania to marzec przyszłego roku.

Ponadto, wraz z nadejściem wiosny deweloper rozpoczyna pracę nad projektem kolejnego apartamentowca. W kameralnym, dwupiętrowym budynku zlokalizowanym przy ul. 11 Listopada 14 przewidziano 9 lokali mieszkalnych.

Inwestycja również cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wolne od wstępnej rezerwacji pozostają tylko dwa lokale na pierwszym piętrze – dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 i mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 70 m2. Prace na budowie niebawem się rozpoczną, a planowany termin oddania budynku do użytkowania to III – IV kwartał 2022 roku.

W związku z trwającą epidemią koronawirusa, coraz więcej osób ceni sobie nie tylko ciszę i spokój, ale także możliwość posiadania własnego ogródka. Odpowiadając na różne potrzeby potencjalnych nabywców, INVEST BUD wprowadził do swojej oferty również domki jednorodzinne.

W Nowym Gulczewie, pomiędzy ulicami Szlachecką i Przesmyk, trwa budowa czterech segmentów. Każdy z nich będzie miał powierzchnię 129,8 m2, powierzchnia przypisanych do nich działek waha się od 339 do 352 m2. Na parterze każdego z segmentów przewidziano przestronny salon z wyjściem do ogrodu, na poddaszu wydzielone zostały cztery sypialnie. Właściciele będą mieli do swojej dyspozycji również garaż wydzielony w budynku.Realizacja podobnego projektu planowana jest również przy ulicy Kazimierza Wielkiego 44, w bezpośrednim sąsiedztwie parku i nieopodal Starego Miasta powstaną cztery segmenty o powierzchni 99 m2, do każdego z nich przypisany będzie również garaż.

INVEST BUD to marka działająca na płockim rynku od ponad 20 lat, dzięki czemu może pochwalić się realizacją kilkudziesięciu inwestycji na terenie Płocka i okolic. Dotychczas największym projektem dewelopera była budowa Osiedla Żyzna przy ul. Boryszewskiej na Podolszycach Północ w Płocku – na przełomie lutego i marca przekazano klucze do mieszkań w ostatnim dziesiątym budynku.

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkaniami w tej lokalizacji, INVEST BUD przygotowuje kolejną ciekawą inwestycję w niedalekim sąsiedztwie – to idealna lokalizacja dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój. Rozległe tereny zielone świetnie nadają się do spacerów i rowerowych wycieczek. Rozpoczęcie budowy planowane jest na jesień tego roku.

Na nowym osiedlu przy ulicy Żyznej powstaną dwa budynki, w których łącznie znajdzie się około 100 mieszkań. W ofercie pojawią się mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchniach od 42 do 79 m2. Mieszkania projektowane są z myślą o maksymalnym wykorzystaniu wolnej przestrzeni, rozkłady mieszkań są przemyślane i dają duże możliwości aranżacyjne, ważne jest także zapewnienie odpowiedniego nasłonecznienia. Na poziomie parteru przewidziane zostały indywidualne garaże, a w budynku numer 2 również lokale usługowe. W czteropiętrowych budynkach zamontowana zostanie winda, przewidziano również miejsce na komórki lokatorskie.

Wszystkie osoby zainteresowane opisanymi inwestycjami zapraszamy do siedziby firmy INVEST BUD przy ulicy Żyznej 2, od poniedziałku do piątku, między godz. 8 a 16. Po wcześniejszym telefonicznym umówieniu, możliwe jest również spotkanie w innych godzinach lub w sobotę. Do Państwa dyspozycji jesteśmy pod numerami telefonów 511-575-171 i 24 364-99-47. Zachęcamy również do śledzenia nas w mediach społecznościowych, w których na bieżąco informujemy o kolejnych projektach i postępach na placu budowy.

artykuł promowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU