REKLAMA

Intensywny koniec maja w Książnicy Płockiej

REKLAMA

Nadchodzące kilka dni, a dokładnie okres 20-23 maja, będzie bardzo pracowity dla pracowników Książnicy Płockiej. W tych dniach biblioteka zaplanowała szereg atrakcji, związanych z czterema organizowanymi przez siebie wydarzeniami.

PowiązaneTematy

W środę, 20 maja, od godziny 9, w Ogródku Jordanowskim Młodzieżowego Domu Kultury, rozpocznie się piknik „Złota Biblioteka na Rogatkach”, przygotowany z okazji jubileuszu 50–lecia Filii Bibliotecznej nr 2 Książnicy Płockiej.

Tego samego dnia, o godzinie 18, w Książnicy Płockiej, otwarta zostanie wystaw literacka „… przez wąską szczelinę zdziwienia…” w 100. rocznicę urodzin księdza Jana Twardowskiego.Dzień później, 21 maja, na godzinę 18, zaplanowano wykład Magdaleny Pietrzak-Merty z Referatu Edukacji Historycznej Instytutu Pamięci Narodowej Oddziału w Warszawie, pod tytułem „Broniewski znany i nieznany”, który również odbędzie się w Książnicy Płockiej.

Z kolei w sobotę, 23 maja, o godzinie 10, ponownie w Książnicy Płockiej, zostanie rozstrzygnięty finał XXXVII edycji Konkursu Recytatorskiego im. Janusza Korczaka „Pięknie być człowiekiem”.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU