Intensywne roboty drogowe na Podolszycach. Duże utrudnienia w ruchu

REKLAMA

PowiązaneTematy

Jak podaje Urząd Miasta Płocka, na przyszły tydzień zaplanowane są intensywne prace drogowe na Podolszycach. Całkowicie zamknięty dla ruchu będzie odcinej Jana Pawła od ulicy Wyszogrodzkiej do Czwartaków.

Odcinek ulicy zostanie zamknięty w poniedziałek około godz. 7 i będzie nieprzejezdny do  czwartku włącznie. W tym czasie drogowcy będą prowadzić intensywne prace związane m.in. z usuwaniem kolizji, przebudową instalacji podziemnych oraz asfaltowaniem.Komunikacja Miejska informuje, że z powodu zamknięcia dla ruchu odcinka al. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Czwartaków do skrzyżowania z ul. Wyszogrodzką (przy Auchan), na czas remontu autobusy linii 2, 3, 12, 22, 25, 27, 28, 30 i 33 zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Autobusy linii 2 i 3 ominą przystanek Czwartaków. Linie 22 i 33 nie ominą żadnego przystanku, w obydwu kierunkach obsłużą dodatkowo przystanek Czwartaków. Autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 nie wjadą w al. Jana Pawła II. W przypadku wcześniejszego zakończenia prac objazd może zostać odwołany wcześniej.