REKLAMA

Intensywna doba: trzy wypadki, w tym jeden śmiertelny, kradzieże hulajnóg, włamania…

REKLAMA

W ostatniej dobie doszło w Płocku do tragicznej śmierci. Kobieta wjechała autem do Wisły i, niestety, nie udało się jej uratować. Tego dnia miały miejsce również dwa wypadki na obszarze powiatu.

Jak informowaliśmy, 5 marca około godziny 21.10 w Płocku samochód wpadł do Wisły przy ul. Rybaki.

– 35-letnia kierująca samochodem marki Vw Golf z niewyjaśnianych przyczyn zjechała z drogi na chodnik, po czym po falochronie zjechała prosto do rzeki Wisły. Po kilkunastu minutach młoda płocczanka została wyciągnięta na brzeg przez strażaków PSP – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

Kobieta w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala. Niestety, pomimo walki lekarzy, życia kobiety nie udało się uratować. 35-latka dziś nad ranem zmarła. Policja podkreśla, że wszelkie okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Nie żyje kobieta, która wjechała autem do Wisły [FILM, ZDJĘCIA]

Tego dnia na terenie powiatu doszło do dwóch wypadków. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Nowym Trzepowie o godzinie 9.

– Jak wstępnie ustalili policjanci, 22-letni kierujący samochodem marki Audi uderzył w tył pojazdu poprzedzającego ford transit, następnie na skutek siły uderzenia ford zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym pojazdem marki Citroen – relacjonuje mł. asp. Marta Lewandowska.

Do szpitala z obrażeniami ciała niezagrażającymi życiu został przewieziony kierujący audi oraz kierujący citroenem.

Zderzenie trzech aut. Dwie osoby poszkodowane [ZDJĘCIA]Również 5 marca doszło do wypadku w miejscowości Nowy Reczyn. O godzinie 11.45 na DK 62 dachował samochód.

– Jak wstępnie ustalili policjanci, 51-letni kierujący fordem podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Do szpitala z obrażeniami niezagrażającymi życiu przewiezieni zostali podróżujący tym autem, kierujący, pasażerka oraz 3-letnie dziecko – informuje mł. asp. Marta Lewandowska.

Policja wyjaśnia okoliczności zaistniałego zdarzenia.

Wypadek na DK62. Dwie osoby i 3-letnie dziecko w szpitalu [ZDJĘCIA, FILM]

W czwartek Komenda Miejska Policji w Płocku odnotowała w sumie 7 kolizji, z czego 3 miały miejsce na terenie powiatu. W ostatniej dobie funkcjonariusze zatrzymali jednego pijanego kierowcę. Policjanci zakończyli podróż mężczyzny w miejscowości Parzeń (gmina Brudzeń Duży).

Zdarzenia kryminalne

W Płocku przy ul. Kochanowskiego doszło do kradzieży dwóch hulajnóg elektrycznych (blinkee.city). Wartość strat oszacowano na ponad 5 tys. zł.

W Kobylnikach miało miejsce włamanie do garażu. Z budynku skradziono akumulatory o wartości ponad 500 zł.

W miejscowości Grzybów włamano się do budynku gospodarczego i skradziono elektronarzędzia. Wartość strat to około 6 tys. zł.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU