REKLAMA

Instalacje po remoncie. Może być jaśniej

REKLAMA

Zakończyły się prace remontowe w Zakładzie Produkcyjnym PKN ORLEN w Płocku. W związku z tym stopniowo będą włączane do produkcji instalacje części petrochemicznej, m.in. instalacja Olefin, Fenolu i Butadienu.

Biuro prasowe koncernu informuje, że podczas włączania do produkcji instalacji Olefin, ze względu na specyfikę tej instalacji i parametry techniczne, strumienie technologiczne będą skierowane na pochodnie. Może to skutkować (choć nie musi) pojawieniem się efektów świetlnych i dźwiękowych nad zakładem produkcyjnym od niedzieli, 28 października.

PowiązaneTematy

– Efekty świetlne nad Orlenem – o zmiennej intensywności – mogą będę widoczne maksymalnie do piątku, 2 listopada. Przepraszamy za wszelkie uciążliwości świetlne, zwłaszcza w porze nocnej, o ile takie wystąpią – tłumaczy biuro prasowe PKN ORLEN.Jak zapewnia, proces uruchamiania instalacji będzie prowadzony pod nadzorem wykwalifikowanej kadry inżynieryjnej, służb odpowiedzialnych za ochronę środowiska oraz zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami bezpieczeństwa.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Zynio says:

    Efekty świetlne i dźwiękowe ??? A co z przestrzeganiem prawa do ciszy nocne !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU