REKLAMA

Innowacyjne Targi Nieruchomości & Budowy Domu w Płocku

REKLAMA

Już w maju będziemy mieli okazję uczestniczyć w targach, które powinny zainteresować wszystkich kupujących nieruchomości lub zamierzających wybudować dom. Będą różnorodne panele dyskusyjne, szkolenia czy warsztaty, a oferty wystawców zobaczymy w innowacyjnej formule Virtual Reality.

13 i 14 maja br. w płockiej Galerii Wisła odbędą się Targi Nieruchomości & Budowa Domu. To innowacyjny projekt, który ma być wszechstronnym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, kompleksowym zestawieniem aktualnych i przyszłych inwestycji na rynku lokalnym, przeglądem oferty domów i mieszkań, zarówno nowych, jak i tych z „drugiej ręki”, a także wszelkich firm związanych z rynkiem nieruchomości oraz budową domu.

Skąd pomysł na taką formułę targów? – Pomysł tak naprawdę zaczerpnięty został z większych miast, gdzie tego typu targi organizuje się na większą skalę i z większym rozmachem, niż dotychczas w Płocku to miało miejsce – wyjaśnia Małgorzata Żółtowska, organizatorka wydarzenia. – Uważam, że Płock ma potencjał i że naprawdę może to być fajne wydarzenie promujące firmy, które w bezpośredni lub pośredni sposób są powiązane z nieruchomościami, z budową domu, wykańczaniem wnętrz itp. – tłumaczy.

Czym różni się to wydarzenie od innych, z którymi dotychczas mieliśmy do czynienia w Płocku?

– Targi organizowane przeze mnie będą miały zupełnie inną formułę. Zapraszam do współpracy, oczywiście, przede wszystkim firmy lokalne, ale i spoza Płocka, jeżeli ich profil działalności jest innowacyjny. Poza tym, oprócz standardowej prezentacji ofert na wydrukach i monitorach, zaprezentujemy również te, które obejrzymy w wirtualnej rzeczywistości przy pomocy specjalnych okularów. Ekspozycję naszych wystawców uzupełni „Centrum Porad”, zawierające bogaty program edukacyjny, panele dyskusyjne, szkolenia, warsztaty, dotyczące m.in. problematyki zakupu nieruchomości, jego finansowania, budowy i rozbudowy domów. Nasi goście będą mogli również skorzystać z bezpłatnych porad prawnych naszych specjalistów – wymienia Małgorzata Żółtowska.

Jak zapewnia organizatorka, uczestnicy targów w jednym miejscu będą mogli zgłosić nieruchomości do sprzedaży, znaleźć dla siebie ofertę, przejrzeć oferty firm, porozmawiać na żywo z przedstawicielami, wziąć udział w warsztatach, szkoleniach, panelach dyskusyjnych, a także skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.Czy w zamierzeniach będą to targi cykliczne? – Tak, mam nadzieję, że taka forma przypadnie mieszkańcom Płocka i powiatu płockiego do gustu, dzięki czemu będzie to wydarzenie cykliczne – uśmiecha się Małgorzata Żółtowska.

Dla wystawców natomiast, organizatorzy oferują powierzchnię targową, również z możliwością zabudowy, zarówno na parterze, jak i na pierwszym piętrze.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w targach, można skontaktować się pod adresem e-mail: targi.nieruchomosci@interia.pl lub pod numerem telefonu 729-610-520.

Targi odbędą się pod patronatem PetroNews.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU